MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Altur Turizm 1000 Şoför Alımı 2023 İşte İş Başvuru Linki

Altur Turizm 1000 Şoför Alımı 2023 Bayan/Erkek personel alımları başladı. İş başvuru şartları ve başvuru linki haberimizde.

Altur Turizm 1000 Şoför Alımı 2023 İşte İş Başvuru Linki

Altur Turizm tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre 1000 şoför alımı yapılacağına duyuruldu. Alınacak personellerin birçoğu kadın olacağı açıklandı. Altur Turizm Abdurrahim Albayrak’tan son dakika açıklaması 1000 şoför alımı yapacağız. Peki başvurular nasıl yapılacak? İş başvurusu için istenilen belgeler nelerdir?

Taşımacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan ve personel taşımacılığı markalarından Altur Turizm’den son dakika açıklaması geldi. Gelen bilgilere göre Altur Turizm, istihdamda inovatif bir adım atmak üzere yeni çalışmalara başladıklarını duyurdu. Firma, yakın zamanda ciddi bir şoför alımına başlayacağını duyurdu.

  • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
  • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Söz konusu personel alımı ile ilgili konuşan Abdurrahim Albayrak, “Biz Altur olarak filomuza dahil ettiğimiz her araç için iki şoför arkadaşımızı istihdam ediyoruz. Bu nedenle şoför ihtiyacımız epeyce fazla. Bu dönemde ağırlığımızı da kadın şoförlere vermek istiyoruz. Ekibimizde kadın şoför sayısını artırmak bizi çok mutlu eder. O kadar ki 1000 kadın şoför bulsam 1000’ini de hemen bugün işe başlatırım” ifadelerini kullandı.

Kadınların trafikte erkeklere göre daha dikkatli araç kullandığını söyleyerek sözlerini sürdüren Abdurrahim Albayrak, “Ayrıca kadın kendisine daha iyi baktığı ve daha zarif olduğu için kadın eli değen her şey inceliyor ve zarafet kazanıyor. Bu da bizim için bir avantaj” ifadelerini kullandı.

Personel alımlarında kadınlara öncelik vereceklerini söyleyerek sözlerini sürdüren Albayrak, bu hamle ile kadın istihdamında öncü olmak istediklerini söyledi. Albayrak açıklamasının sonunda, “Amacımız kadınların ülke ekonomisine katkısının daha da artması. Bu nedenle başta şoför istihdamı olmak üzere birçok alanda kadınlara öncelik vermeyi planlıyoruz” dedi.

Altur Turizm İş Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Altur Turizm’den gelen bu açıklamadan sonra vatandaşlar, iş ilanlarına nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladı. Altur Turizm İnsan Kaynaklarınca yayınlanan açıklamada bir başvuru formuna yer verildiği görülüyor. Başvuru yapacakların formu doldurarak internet üzerinden müracaatnını yapması gerekyor.

Başvuru Linki

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.