Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) Personel Alımı 2021 – Güncel İlan
30.09.2021
32
A+
A-

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) kendi birimleri bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu çok sayıda işçi, personel alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere iki (2) farklı kadroda toplamda kırk (40) daimi işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru sayfası, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

AYBÜ Hangi Kadrolarda İşçi Alımı Yapacak?

Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere yirmi (20) güvenlik görevlisi, yirmi (20) temizlik personeli olmak üzere toplamda kırk (40) daimi işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Diğer İlgili İlanlar

Başvuru Şartları Neler?

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) personel alımı için başvuru yapacak adaylarda genel ve özel başvuru şartları aranmaktadır.

Genel Başvuru Şartları

  • 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.
  • 18 yaşını tamamlamış olmak. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma,  edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) Personel Alımı 2021

2021 AYBÜ Personel Alımı Başvuru Sayfası

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) işçi, personel alımı için yukarıda yer alan genel ve özel başvuru şartlarını taşıyan adayların Türkiye İş Kurumu İŞKUR internet sitesi üzerinden 18.10.2021 – 22/10/2021 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir. Online başvurular dışında Üniversiteye bizzat gelerek veya kargo, posta ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kura Tarihi ve Adresi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) işçi, personel alımı için noter kura çekimi 01.11.2021 günü saat 14:00’da Üniversitenin Esenboğa Yerleşkesi C Blok Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir. Adaylar istemeleri halinde Üniversitemizin web sitesinde ilan edilecek linkteki kurumsal Youtube kanalı üzerinden kura çekimini canlı olarak izleyebilecektir. COVİD-19 Pandemisi ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dolayısıyla kuranın yapılacağı salona herhangi bir aday alınmayacaktır. Noter tarafından, açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında asil ve açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında yedek aday belirlenecektir. Kura sonucu belirlenen adaylar, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi resmi web sayfasında (https://www.aybu.edu.tr) yayımlanacaktır. Ayrıca yazılı vb. tebligatta bulunulmayacaktır.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

memur alımı var mobil uygulama
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.