MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Antalya Kemer Belediyesi 34 Personel Alımı 2023 Başvuru Sayfası ve Formu

Antalya Kemer Belediyesi 34 Personel Alımı 2023, Otobüs şoförü, Kamyon şoförü, Sıhhi tesisatçı, İş makine operatörü ve Beden işçisi olarak işçi alımı yapılacaktır. Detayları haberimizde.

Antalya Kemer Belediyesi 34 Personel Alımı 2023 Başvuru Sayfası ve Formu

Antalya Kemer Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu “Otobüs şoförü, Kamyon şoförü, Sıhhi tesisatçı, İş makine operatörü ve Beden işçisi” kadrosunda çok sayıda personel alımı için iş ilanları yayınladı. İŞKUR kurum dışı kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Antalya Kemer Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere beş (5) farklı kadroda toplamda otuz dört (34) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Antalya Kemer Belediyesi işçi ve personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, iş başvuru formu, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

  • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
  • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Antalya Kemer Belediyesi Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR kurum dışı kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Antalya Kemer Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere Otobüs şoförü, Kamyon şoförü, Sıhhi tesisatçı, İş makine operatörü ve Beden işçisi kadrosunda çalıştırılmak üzeri otuz dört (34) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Antalya Kemer Belediyesi İş Başvuru Şartları Nedir?

  • Türk vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak,
  • Askerlikle ilişiği olmamak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
  • Hizmet verilecek kurum tarafından İhtiyaç duyulan birimlerde ve işlerde çalışmayı kabul etmek gerekiyor.

İş Başvuruları Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler?

Antalya Kemer Belediyesi işçi, personel alımı için başvuru yapacak adayların başvurularını belirtilen tarihler arasında yapmaları gerekmektedir. Başvuru tarihi öncesi veya sonrası yapılan başvurular kabul edilmeyebilir.

Antalya Kemer Belediyesi İş Başvuru Formu:

İş başvurusu İŞKUR resmi internet üzerinden giriş yapılarak aşağıdaki ilan metnine göre başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.