enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Arnavutköy Belediyesi Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Arnavutköy Belediyesi Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Arnavutköy Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanlarında Arnavutköy Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere dört (4) farklı kadroda toplamda on yedi (17) daimi işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Arnavutköy Belediyesi personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru adresi, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Arnavutköy Belediyesi Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Arnavutköy Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) operatör, on üç (13) yardımcı personel, iki (2) inşaat mühendisi, bir (1) temizlik personeli olmak üzere toplamda on yedi (17) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

  • Operatör (1)
  • Yardımcı Personel (13)
  • İnşaat Mühendisi (2)
  • Temizlik Personeli (1)

Diğer İlgili İlanlar

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

Arnavutköy Belediyesi personel alımı için başvuru yapacak adayların 696 Sy. KHK hükümlerini taşımaları gerekmektedir. Ayrıca şoförlük başvuru için adayların E ve G sınıfı sürücü belgelerine sahip olmaları şartı aranmaktadır.

Başvuru Adresi ve Tarihleri

Arnavutköy Belediyesi personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların ilan metninde yer alan başvuru adresine 21/09/2021 – 25/09/2021 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Arnavutköy Belediyesi Personel Alımı 2021
Arnavutköy Belediyesi Personel Alımı 2021
Arnavutköy Belediyesi Personel Alımı 2021
Arnavutköy Belediyesi Personel Alımı 2021
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.