enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri Genel Müdürlüğü İşçi Alımı – Başvuru Sayfası

Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri Genel Müdürlüğü İşçi Alımı – Başvuru Sayfası

Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda daimi işçi alımı için İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlamıştır. İŞKUR Kamu İlanları sayfası üzerinden yayınlanan ilanlarda Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) bahçıvan, bir (1) elektrikçi, beş (5) ev tipi sofralık zeytin işletmecisi, altı (6) perakende satış elemanı kadrolarında toplamda on üç (13) daimi işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir. Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri Genel Müdürlüğü işçi alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 24/08/2020 – 28/08/2020 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

ARANILAN GENEL ŞARTLAR

  1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.
  2. 18 yaşını tamamlamış olmak.

3.Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

  1. Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.
  2. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.
  3. Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında ve görevini devamlı olarak yapmasında bir sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek.
  4. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
  5. İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecek olup 2 ay deneme süresi uygulanacaktır.
  6. İlana müracaat edebilmek için Balıkesir ili Edremit ilçesinde ikamet ediyor olmak.
  7. Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak.

ARANILAN ÖZEL ŞARTLAR

BAHÇIVAN:

En az ortaöğretim ve dengi okul mezunu olmak.

Kamu veya Özel sektörde en az bir yıl Bahçıvan olarak çalıştığına dair SGK hizmet döküm çizelgesi sunmak.

İlan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak.

En az (B) sınıfı ehliyete sahip olmak.

Askerliğini yapmış olmak

Başvuru tarihi itibariyle Balıkesir/Edremit’te ikamet ediyor olmak.

ELEKTRİKÇİ ( Genel ) :

Meslek Liselerin Elektrik bölümlerinden mezunu olmak.

Kamu veya özel sektörde mesleği ile ilgili konularda en az bir yıl çalıştığını gösterir SGK hizmet döküm çizelgesi sunmak.

İlan tarihi itibariyle, 31 yaşından gün almamış olmak.

En az (B) sınıfı ehliyete sahip olmak.

Askerliğini fiilen yapmış olmak

Başvuru tarihi itibariyle Balıkesir/Edremit’te ikamet ediyor olmak.

EV TİPİ SOFRALIK ZEYTİN İŞLEMECİSİ:

Lisesi veya Dengi Okulların  Gıda Teknolojisi Bölümü mezunu olmak.

En az(B) sınıfı ehliyete sahip olmak.

İlan tarihi itibariyle, 31 yaşından gün almamış olmak

Erkek adaylar için askerliğini fiilen yapmış olmak

Başvuru tarihi itibariyle Balıkesir/Edremit’te ikamet ediyor olmak.

PAREKENDE SATIŞ ELEMANI(GIDA)

Üniversitelerin Satış – Pazarlama veya Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Bölümü Ön lisans mezunu olmak.

1-Önlisans KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak

2-İlan tarihi itibari ile 31 yaşını geçmemiş olmak.

3-B sınıfı ehliyete sahip olmak.

4-Erkek adaylar için askerliğini fiilen yapmış olmak

5-Antalya satış ve pazarlama noktasına müracaat edecekler müracaat tarihinden önce Antalya ili Muratpaşa ilçesinde ikamet ediyor olmak.

PAREKENDE SATIŞ ELEMANI(GIDA)

Üniversitelerin Satış – Pazarlama veya Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Bölümü Ön lisans mezunu olmak.

1-Önlisans KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış almak

2-İlan tarihi itibari ile 31 yaşını geçmemiş olmak.

3-B sınıfı ehliyete sahip olmak.

4-Erkek adaylar için askerliğini fiilen yapmış olmak

5-İstanbul satış ve pazarlama noktasına müracaat edecekler müracaat tarihinden önce İstanbul Maltepe-Kadıköy-Fatih-Beyoğlu ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

ÖZLÜ SINAV DUYURUSU VE BELGE TESLİM İŞLEMLERİ

1-Belirlenen sayının 4 (Dört) katı kadar asıl adaylar sözlü sınava tabi tutulacaktır. Sözlü sınav için nihai listede yer alan adayların; hangi belgeleri teslim edeceği, belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri Vakıflar Genel Müdürlüğü internet sitesinde (www.vgm.gov.tr) ilan  edilecek olup, ayrıca adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

SÖZLÜ SINAV DUYURUSU VE BELGE TESLİM İŞLEMLERİ

1-Belge Teslimi ve Kontrol Tarihi 03.09.2020(Mesai saatleri içerisinde) Türkiye İş Kurumu (İŞ-KUR ) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uygun başvuru sahiplerinin aranan özellikleri taşıdıklarına dair belgeleri ve bilgileri elden, kargo  veya posta ile 03.09.2020 tarihi mesai bitimine kadar göndermeleri gerekmektedir. Postadan kaynaklanan gecikmelerden kurumumuz sorumlu değildir. Şartları yerine getirilmiş olanlar Noter kurasına tabi olacaktır.Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müd. Cennetayağı Mah. İstasyon Cad. No 47 EDREMİT/BALIKESİR

2-Kura yeri ve kura tarihi Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü 04.09.2020 saat 10:00 Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müd. Cennetayağı Mah. İstasyon Cad. No 47 EDREMİT/BALIKESİR

  1. Sınav öncesi yapılacak belge tesliminde şartları taşımadığı anlaşılan adaylar ile eksik belge veren ve belge vermeyen adaylar sınava alınmayacaktır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.