Banka Çalışma Saatleri 200 – Bankaların Açılış, Kapanış Saatleri

Banka Çalışma Saatleri 200 – Bankaların Açılış, Kapanış Saatleri
23.03.2020
168
A+
A-

Banka çalışma saatleri değişti. Dünyayı etkisi alan koronovirüs nedeni ile ülkemiz genelinde bir çok önlem ve tedbirler alınmaya devam ediliyor. Türkiye Bankalar Birliği (TBB) kororonavirüs salgınını önlenmesi amacı ile Türkiye genelinde hizmet veren bankalara gönderdiği tavsiye kararına göre; bankaların çalışma saatlerinde değişilik yapılmasına karar verildi. Türkiye Bankalar Birliğinin tavsiye kararı neticesinde bir çok banka çalışma saatlerinde değişik yapma kararı aldı. Peki bu karar sonrasında banklar yarın itibariyle hangi saatler arasında hizmet verecekler?

İş Bankası Çalışma Saatleri

Bankalar birliğinin çalışma saatleri ile aldığı tavsiye kararı neticesinde İş Bankası çalışma saatlerini resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. İş Bankası çalışma saatleri ile ilgili yaptığı duyuruda Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek, sizlerin, çalışanlarımız ve toplumumuzun sağlığını korumak amacıyla şubelerimizde gişe çalışma saatleri, 23.03.2020 Pazartesi gününden itibaren saat 12.00-17.00 arası olacak şekilde değiştirilmiştir.

İş Bankası Çalışma Saatleri

Yapıkredi Çalışma Saatleri

Bankalar Birliğinin aldığı tavsiye kararı sonrasında Yapıkredi resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada;

Değerli müşterilerimiz,

Yapı Kredi olarak küresel çapta toplum sağlığını tehdit eden Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu süreçte en büyük önceliğimiz sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak. Bu amaçla, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığınca alınan önlemlere ek pek çok koruyucu önlem ve kararı uygulamaya aldık.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.