MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı 2023 En Az Lise Mezunu

Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı 2023, Büro personeli, Destek personeli, Mühendis, Teknisyen, Tekniker, Kütüphaneci ve Programcı olarak alım ilanı yayımlandı. Detaylar haberimizde.

Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı 2023 En Az Lise Mezunu

Bartın Üniversitesi, 24 sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Az önce yayımlanan ilana göre Bartın Üniversitesi, bünyesinde istihdam edilmek üzere; sözleşmeli “Büro personeli, Destek personeli, Mühendis, Teknisyen, Tekniker, Kütüphaneci ve Programcı” olarak personel alımı gerçekleştirecektir. En az lise mezunu olarak başvuru yapabilecekler. İş başvuru formu ve şartları hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Bartın Üniversitesi, 2023 İŞKUR ilanları yayınlandı. Bartın Üniversitesi 24 Büro personeli, Destek personeli, Mühendis, Teknisyen, Tekniker, Kütüphaneci ve Programcı olarak personel alımı yapacaktır.

 • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
 • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı

Bartın Üniversitemizde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca Sözleşmeli Personel alınacaktır.

Bartın Üniversitesi Genel Ve Özel Şartlar Nedir?

 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunludur.
 • 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.
 • 2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak (Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, ön lisans mezunları için 2022 KPSS grubu KPSSP93, ortaöğretim mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.)

Başvuru Takvimi, Başvuru Adresi Ve İletişim Bilgileri:

Başvuru Takvimi

İlan Yayım Tarihi: 7 Mart 2023

Başvuru Başlangıç Tarihi: 7 Mart 2023

Son Başvuru Tarihi: 21 Mart 2023 (Mesai Bitimi) Ön Değerlendirme Sonuç İlan Tarihi : 31 Mart 2023

Nihai Değerlendirme Sonuç İlan Tarihi: 11 Nisan 2023 Sonuçların İlan Edileceği İnternet Sitesi: https://w3.bartin.edu.tr/

Üniversite zorunlu hallerde başvuru takviminde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Üniversite web sayfasında yapılan tüm duyurular tebligat yerine geçer.

Başvuru Adresi ve İletişim Bilgileri:

 • Adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına ŞAHSEN veya POSTA yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Süresi içinde başvuru sahibi tarafından yapılmayan ve eksik belgeli başvurulardan Üniversitemiz sorumlu değildir.
 • Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak 0 (378) 223 50 24, 0 (378) 223 50 18 ve 0 (378) 223 50 33 telefon numaraları, personel@bartin.edu.tr adresi ile WhatsApp İletişim hattından yardım alabilecektir.
 • Posta yoluyla başvuracak adaylar evraklarını “Bartın Üniversitesi Rektörlüğü Ağdacı Yerleşkesi Personel Daire Başkanlığı İdari Tayin Şubesi Müdürlüğü 74100 Merkez/BARTIN” adresine gönderebilecektir. Postada yaşanan gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.

İlan Edilen Pozisyonlara Ait Bilgiler:

Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı
Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı
Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı
Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı
Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı
Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı

Başvuruda İstenilen Belgeler:

 • Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu,
  • Öz geçmiş,
  • 2022 KPSS sonuç belgesi,
  • 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır)
  • Adli Sicil Belgesi, (E-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
  • Tecrübe istenilen pozisyonlar için MESLEK KODUNU GÖSTERİR SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış İŞ DENEYİM BELGESİ. (Islak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir. SGK Hizmet dökümünde e-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilecektir. SGK Hizmet dökümünde yer alan meslek kodu ile tecrübe istenilen pozisyonun uyumlu olması şarttır.)
  • Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.) veya Askerlik Terhis Belgesi.
  • T.C. Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
  • Diploma veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
  • Programcı pozisyonu için yazılım dili konusunda tecrübe belgesi/transkript belgesi ile geçerli yabancı dil sınav sonuç belgesi,
  • Kaloriferci pozisyonu için Milli Eğitim Bakanlığından veya Milli Eğitim Bakanlığından onaylı kurslardan alınmış Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi veya Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Sertifikası,
  • Tüm pozisyonlar için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı olmadığına ilişkin resmî veya özel sağlık kurumlarından alınmış durum bildirir sağlık kurulu raporu. (Bu belge sonuçlar açıklandıktan sonra sıralamaya girip yerleşme hakkı kazanan adaylardan istenecektir.)
Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.