MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Bursa Nilüfer Belediyesi 145 İşçi Alımı 2023 Başvuru Formu ve Şartları

Bursa Nilüfer Belediyesi 145 İşçi Alımı 2023 Bursa’da belediye başkanlığı bünyesine 145 işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlanın başvuru bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bursa Nilüfer Belediyesi 145 İşçi Alımı 2023 Başvuru Formu ve Şartları

Bursa Nilüfer Belediyesi, 145 işçi alımı yapacaktır. Bursa Nilüfer Belediyesi, bünyesinde çalıştırılmak üzeri geçici süreli “İlaçlama personeli, Destek elemanı, Mesül müdür, Kontrol mühendisi (bölge sorumlusu), Otobüs şoförü, Temizlik görevlisi (engelli kadrosu) ve Büro personeli” personel alımı gerçekleştirecektir. En az ilkokul mezunu İş başvuru formu ve şartları hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Bursa Nilüfer Belediyesi, 2023 İŞKUR ilanları yayınlandı. Bursa Nilüfer Belediyesi, 145 İlaçlama personeli, Destek elemanı, Mesül müdür, Kontrol mühendisi (bölge sorumlusu), Otobüs şoförü, Temizlik görevlisi (engelli kadrosu) ve Büro personeli olarak personel alımı yapacaktır.

 • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
 • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Bursa Nilüfer Belediyesi 145 İşçi Alımı 2023

Bursa Nilüfer Belediye Başkanlığı bünyesinde bulunan Tarımaş Bursa Tarım Hayvancılık Peyzaj Çevre İnşaat Sanayii Ticaret AŞ  ve Bursa Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan son dakika açıklamasına baktığımızda çok sayıda işçi alımı yapılacağına yer verildi. İşçi şoför mühendis ve büro personeli gibi kadrolara yapılan alımda başvuru bilgileri aşağıdan takip edebilirsiniz.

İlaçlama personeli, Destek elemanı, Mesül müdür, Kontrol mühendisi (bölge sorumlusu), Otobüs şoförü, Temizlik görevlisi (engelli kadrosu) ve Büro personeli kadrolarına yapılacak alımda şartlar şu şekilde;

 • Türk vatandaşı olmak.
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
 • Sınavının yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.
 • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
 • Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
 • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

Bursa Nilüfer Belediyesi 145 İşçi Alımı İŞKUR İlanları:

 1. İlan için tıklayınız.
 2. İlan için tıklayınız.
 3. İlan için tıklayınız.
 4. İlan için tıklayınız.
Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.