Çanakkale GESTAŞ İşçi Alımı 2020

Çanakkale GESTAŞ İşçi Alımı 2020
21.05.2020
214
A+
A-

Çanakkale GESTAŞ kendi bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda en az ilköğretim mezunu işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Çanakkale GESTAŞ en az ilkokul  mezunu GESTAŞ bünyesinde görevlendirmek üzere dört (4) çağrı operatörü, on (10) özel güvenlik, yirmi beş (25) iskele personeli, beş (5) temizlik personeli olmak üzere toplamda 44  işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Çanakkale GESTAŞ işçi ve personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların başvurularını 05/06/2020 – 11/06/2020 tarihleri arasında ilgili belgeler ile 11/06/2020 tarihine kadar GESTAŞ Deniz Ulaşım Çanakkale İskele Koordinasyon Merkezi insan kaynakları müdürlüğüne şahsen yapmaları gerekmektedir. GESTAŞ işçi, personel alımı için adaylarda aranan başvuru şartları ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Çanakkale GESTAŞ İşçi Alımı 2020

Çanakkale GESTAŞ İşçi Alımı 2020

Çanakkale GESTAŞ İşçi Alımı 2020

Başvuru Şartları

Belgeleri uygun olan adaylar mülakat için davet edilecektir.

2527 sayılı Türk soylu yabancıların Türkiye’de meslek ve sanatlarını serbestçe yapabilmelerine kamu özel kuruluş ve iş yerlerinde çalıştırılabilmelerine ilişkin kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak.

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak.

En az ilkokul veya lise mezunu mezunu olmak.

Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar tercih edilecektir.

Emeklilik/yaşlılık ve malullük aylığı hak kazanmamış olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Özgeçmiş (CV)

Kimlik fotokopisi

Diploma fotokopisi

Sabıka Kaydı

İLAN SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.