MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Çanakkale Orduevi Personel Alımı 2023 – Güncel İlan

Çanakkale Orduevi Personel Alımı 2023 – Güncel İlan

Çanakkale Orduevi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı karolarda işçi, personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Çanakkale Orduevi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere iki (2) farklı karoda toplamda üç (3) en az lise mezunu daimi personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Çanakkale Orduevi personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru adresi, başvuru tarihi ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Çanakkale Orduevi Personel Alımı 2021

Çanakkale Orduevi Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Çanakkale Orduevi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere iki (2) garson, (1) muhasebeci olmak üzere toplamda üç (3) daimi personel alımı yapılacağına yer verişmiştir.

  • Muhasebeci (1 Kişi)
  • Garson (2 Kişi)

Diğer İlgili İlanlar

Başvuru Yapacak Adaylarda Aranan Şartlar Neler?

Çanakkale Orduevi personel alımı için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Muhasebeci Başvuru Şartları

Muhasebeci Mesleğinde en az 2 yıl iş deneyim şartına(İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek- Bu işi yaptığını gösterir en az 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi) ve İlan detayında belirtilen ilgili Bölüm mezunu olma şartına sahip olmak.

Garson Başvuru Şartları

Garson(Servis elemanı) Mesleğinde en az 2 yıl iş deneyim şartı aranmaktadır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Noter öncesi evrak kontrolü(İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek- Bu işi yaptığını gösterir en az 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi) yapılacak olup; evraklarını 30.07.2021 tarih mesai bitimine kadar Orduevi Müdürlüğüne şahsen teslim edilmesi, aksi takdirde evrak ibraz etmeyenler Noter Kurasına dahil olmayacaktır.

Noter Tarihi

Açık iş sayısının 4 katını aşması halinde 03.08.2021 tarih saat:12:00’de Gelibolu Orduevinde Noter Kurası yapılacaktır. Noter sonucu Asil adayların belirlenmesi durumunda Orduevi Müdürlüğünce asil adaylarla telefon yoluyla iletişime geçilerek mülakata davet edileceklerdir.

Mülakat Yeri ve Tarihi

06.08.2021 tarih saat: 10:00’da Gelibolu Orduevi Müdürlüğünde açık iş sayısının 4 katı kadar asil aday ile yapılacaktır. (Sıra gözetilmek kaydıyla Yedek adaylara ihtiyaç olduğunda Orduevi tarafından telefon ile irtibata geçilecektir.)

Başvuru Adresi ve Tarihi

Çanakkale Orduevi personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 19/07/2021 – 24/07/2021 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. İŞKUR’a daha önceden kaydınız bulunmuyorsa İŞKUR giriş makalemiz üzerinden şifre ve diğer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.