Darphane Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2020

Darphane Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2020
11.05.2020
164
A+
A-

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere sayıda en az lise mezunu kadrolu işçi alımı için İŞKUR üzerinden çok sayıda ilan yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Darphane Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere iki (2) üniversal torna tezgah operatörü, iki (2) hadde işçisi, bir (1) metal doğrama teknisyeni, bir (1) metal döküm kalite kontrolcüsü, dört (4) dökümcü olmak üzere toplamda on üç (13) daimi işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir. Darphane Genel Müdürlüğü işçi alımı için ilan şartlarını taşıyan adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 16.11.2020 – 20.11.2020 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir.  Darphane Genel Müdürlüğü işçi alımı kura yolu ile yapılacaktır. Noter kura çekimi 07.12.2020 günü saat 14:00’de Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. COVID-19 Pandemisi ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dolayısıyla kuranın yapılacağı salona herhangi bir aday alınmayacaktır

Darphane Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Darphane Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Darphane Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

BAŞVURU ŞEKLİ, TARİHİ VE YERİ

Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 16.11.2020 – 20.11.2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü Online başvurular dışında şahsen, posta veya e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

NOTER KURA İŞLEMLERİ

Noter kura çekimi 07.12.2020 günü saat 14:00’de Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. COVID-19 Pandemisi ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dolayısıyla kuranın yapılacağı salona herhangi bir aday alınmayacaktır.

Kura çekimi tarihi ve yerinde değişiklik olması durumunda Genel Müdürlüğün https://www.darphane.gov.tr internet adresinde duyurulacaktır.

Kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular https://www.darphane.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir. Adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilanlar tebligat yerine geçecektir.

Noter tarafından kura ile, açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında asil ve açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında yedek aday belirlenecektir.

Noter tarafından kura ile seçilen “asil aday” listesinde yer alan adaylar, tarih ve saati bilahare ilan edilecek Sözlü Sınava tabi tutulacaktır. İlanen duyurulur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.