Diyarbakır İŞKUR İş İlanları – Başvuru Sayfası

Diyarbakır İŞKUR İş İlanları – Başvuru Sayfası
16.08.2020
89
A+
A-

Diyarbakır‘da bulunan bulunan bir çok kurumsal firma kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda en az okur yazarı olan çok sayıda işçi alımı için İŞKUR resmi sitesi üzerinden iş ilanları yayınlamıştır. İŞKUR üzerinden kurumsal firmaların yanı sıra bir çok Kamu Kurumu’da işçi, personel ve memur alımı için iş ilanları yayınlamaktadır. Bizde memuralimivar.com olarak Diyarbakır İŞKUR iş ilanlarını tek başlık altında kaleme aldık. Diyarbakır İŞKUR iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır? Diyarbakır İŞKUR iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar neler? Hangi kadrolarda iş ilanları yayınlanmıştır? Tüm bu soruların cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

İŞKUR kurulduğu günden itibaren ülke genlinde vatandaşlarımızın istihdamı ve işsizliğin önüne geçmek için hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. 2020 yılı itibariyle de İŞKUR kendi resmi sitesi üzerinden işçi ve vereni bir araya getirmektedir. Diyarbakır il genelinde hizmet veren bir çok Kamu Kuruluşları ve  kurumsal firmalar kendi bünyelerinde ihtiyaç duyulan kadrolarda istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu işçi alımı için iş ilanları yayınlamaktadır. İŞKUR Diyarbakır iş ilanları sayfası üzerinden yayınlanan ilanlarda temizlik personeli, satış temsilcisi, mermer işçisi, grafiker, ithalat ihracat sorumlusu, beden işçisi, iç mimar, ön muhasebeci, insan kaynakları uzmanı, satış danışmanı, aşçı, konfeksiyon işçisi, mağaza müdürü, garson, idari işler müdürü, bobinaj sarma işçisi, otomotiv kaporta ustası, kimya öğretmeni, almanca öğretmeni, matematik öğretmeni, resepsiyon görevlisi, sekreter, kaynakçı, camcı gibi daha bir çok farklı kadroda yüzlerce işçi ve personel alımı için iş ilanları yayınlanmıştır.

Diyarbakır İŞKUR İş İlanları

Diyarbakır İŞKUR İş İlanları

Diyarbakır İŞKUR İş İlanlarına Başvurular Nasıl Yapılır?

İŞKUR üzerinden yayınlanan Diyarbakır İş İlanlarına başvuru yapmak için öncelikle İŞKUR‘a kayıt olmanız gereklidir. İŞKUR iş arayan kaydınız varsa https://esube.iskur.gov.tr/Default.aspx adresine tıklayınız. Ardından açılan sayfada bulunan iş arayan girişi bölümüne tıklayınız. Bu işlemin ardından sayfaya TC. kimlik no ve şifrenizi doğru bir şekilde girerek iş arayan giriş butonuna tıklayınız. Bu işlemlerin ardından aşağıda görselini paylaştığımız sayfaya ulaşacaksınız. Bu sayfa üzerinde yer alan iş ilanları bölümüne tıklayınız.

Not: İŞKUR’a kayıt yaptırmadıysanız İŞKUR giriş yazımız üzerinden kolayca kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diyarbakır İŞKUR İş İlanları

Yukarıda belirtiğimiz işlemlerin ardından İŞKUR iş ilanları arama sayfasına giriş yapmış olacaksınız. Burada yapmanız gereken Tüm iller bölümüne tıklayarak tüm illerin sıralaması karşınıza çıkacaktır. Bu bölümde yapmanız gereken Diyarbakır seçeneğini tıklayarak sağ altta yer alan ara butonuna tıklayınız.

Diyarbakır İŞKUR İş İlanları

Tüm bu işlemlerin ardından İŞKUR Diyarbakır İş İlanlarına ulaşmış olacaksınız. Burada yapmanız gereken tek şey kendine uygun gördüğünüz iş ilanlarına tıklayarak başvurunuzu yapmaktır.

Başvuru Şartları

En az ilköğretim mezunu olmak,

Görevini yapmasına engel sağlık sorunun olmaması,

20-40 yaş aralığında olmak,

Diyarbakır İlinde ikamet ediyor olmak,

Takım çalışmasına uygun olmak,

Askerliğini yapmış veya muaf olmak,

Diksiyonu düzgün olmak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.