enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Dokuz Eylül Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu olmak üzere çok sayıda bay ve bayan kadrolu işçi alımı yapılacaktır. İŞKUR kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere silahsız özel güvenlik görevlisi kadrosunda on iki (12) daimi personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi işçi, personel alımı başvuru şartları, başvuru tarihi ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alımı 2021
Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alımı 2021

Diğer İlgili İlanlar

Başvuru Yapacak Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

Dokuz Eylül Üniversitesi özel güvenlik kadrosunda personel alımı için başvuru yapacak adaylarda genel ve özel başvuru şartları aranmaktadır.

Genel Başvuru Şartları

 • 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’ de Meslek ve Sanatlarını serbestçe yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İş yerlerinde çalıştırılabilmelerine ilişkin Kanun Hükümleri Saklı Kalmak kaydıyla TÜRK vatandaşı olmak,
 • 18 yaşını doldurmuş olmak,
 • Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığını aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Anayasal Düzen ve bu düzenin işleyişine, Özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma ve kovuşturma bulunmamak.
 • Askerlik ile ilişiği olmamak, ( yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak )
 •  Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.
 • Alınacak işçilerin deneme süresi 60 gün ( 2 ay ) olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi bildirim süreleri beklenmeksizin tazminatsız feshedilecektir.
 • Başvuran adaylar işyerindeki çalışma koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 •  Göreve başlayacak personelin görevini devamlı yapmasına engel bedenen, aklen ve ruhen sağlık sorununun olmadığını belgelemeleri gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır, (atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)

Özel Başvuru Şartları

Güvenlik Görevlisi:

 • En az Ortaöğretim(lise veya dengi), en çok Ön lisans mezunu olmak
 • 18-35 yaş arasında olmak
 • 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. Maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı ile tamamlamış olmak, Özel Güvenlik Kimlik (Silahsız) Kartına sahip olmak (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.)
 • Kadın adaylarda en az 1.65 cm boyunda olmak, Erkek adaylarda en az 1.75 cm boyunda olmak ( Aile Hekimi ile belgelendirilmelidir.) Boy uzunluğuna göre kilo orantılı olmalıdır.
 • İç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak
 • Üniversitemizin İzmir ili merkez ve ilçelerinde bulunan tüm yerleşkelerinde çalışma şartlarını kabul etmek ( Örn: Yerleşke yerlerimiz olan Selçuk, Kiraz, Seferihisar, Bergama, Foça, Urla gibi )

Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Tarihi ve Adresi

Dokuz Eylül Üniversitesi personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 26/04/2021 – 30/04/2021 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Kura Tarihi ve Belge Teslim İşlemleri

Dokuz Eylül Üniversitesi personel alımı için Kura Çekimi işlemi Noter Huzurunda 11/05/2021 günü saat:10:30’da DEÜ Rektörlüğü – Sürekli Eğitim Merkezi – DESEM 15 Temmuz Şehitler Salonunda  ( Cumhuriyet Bulv. No:144 35210 Alsancak –Konak –İZMİR) yapılacak olup internet üzerinden canlı yayınlanacaktır.

Sözlü sınav için nihai listede yer alan adayların; hangi belgeleri teslim edeceği, belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri Üniversitenin resmi internet sitesinde ilan edilecek olup ( www.deu.edu.tr ), adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.