enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ege Üniversitesi İşçi Alımı 2020 – Yeni Güncel İlan

Ege Üniversitesi İşçi Alımı 2020 – Yeni Güncel İlan

Ege Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu kadrolu işçi alımı için ilan yayınladı. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu 169 temizlik personeli, lise mezunu 31 özel güvenlik olmak toplamda 200 işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir. Ege Üniversitesi işçi alımı için adaylarda aranan başvuru şartları neler? Ege Üniversitesi işçi alımı başvurular neden yapılacak? Ege Üniversitesi işçi alımı kura tarihi ne zaman? Tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Ege Üniversitesi İşçi Alımı 2020

Ege Üniversitesi işçi alımı için yayınladığı ilanda temizlik personeli kadrosu için başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması yeterli sayılacaktır. Ege Üniversitesi işçi alımı için yayınlanan ilanda yer verilen diğer kadroda yani özel güvenlik alımı için adayların silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip oması yanı sıra en az lise mezunu olma şartı aranmaktadır. Ege Üniversitesi işçi alımı kura işlemleri 15/06/2020 tarihinde saat 10:00’da Ege Üniverstesi Tıp Fakültesi Hastanesi Muhiddin Erel amfisin’de yapılması planlanmış olup her hangi bir değişiklik olması durumda www.ege.edu.tr adresinden adaylara ayrıca duyurulacaktır. Noter kurasına katılacakların isim listesi kura tarihi teri, saati ve sonuçları www.ege.edu.tr adresinden ayrıca duyurulacaktır.

Ege Üniversitesi İşçi Alımı 2020

Genel Şartlar

657 sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bedinin (1) 4 ve 7 numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak.

Kamu Kurum ve Kuruluşların özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak.

Her hangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

Askerlikle ilişiği olmamak.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Deneme süresi iki ay olup bu süre içerisinde başarısız olanların iş akitleri fesh edilecektir.

Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu olmaması gerekir.

Göreve başlayacak personelin görevini devamlı yapmasına engel bedenen, aklen ve ruhen sağlık sorunun olmadığını belgelemeleri gerekmektedir.

Başvurulan adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır.

Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.

Temizlik personeli olarak alınacak adaylar hastanemiz yataklı servis poliklinik, genel alanlar, idari ofisler, bahçe alanları, tıbbi atık taşıma, çevre düzenleme, taşıma, yemek hane temizlik ve mutfak alanları dahil olmak üzere görevlendirilecekler.

Başvuran adaylar Ege Üniversitesi Hastanesindeki diğer çalışma koşullarını peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Ege Üniversitesi Özel Güvenlik Başvuru Şartları

5188 Sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. Başvuru tarihi geçerlilik süresi olan silahlı güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olanlarda başvuru yapabilir.

24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevini yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunun olmaması.

18 yaşını tamamlamış 37 yaşından gün almamış olmak.

Kadında adaylarda en az 1.65 cm boyunda olmak.

Erkek adaylarda en az 1.75 cm boyunda olmak.

Boy kilo arasında +/- 10 kilo olacaktır.

Sağlık kuruluşlarından belgelenmelidir.

En az lise mezunu olmak.

Güvenlik Görevlisi silahsız olarak istihdam edilecekler için yukarıdaki belirtilen şartlara ilave olarak 5188 sayılı kanunun 10. maddesinin 1. fıkrasının (D) bendinin (1), (2) ve (3) bendindeki şartlar ile (G) ve (H) bendindeki şartları taşımak.

Ege Üniversitesi Temizlik Personeli Başvuru Şartları

En az ilköğretim mezunu olmak – En fazla lise mezunu olmak.

18 yaşını tamamlamış. 37 yaşından gün almamış olmak.

24 saat çalışan kamu kurumu olması nedeniyle nöbetli çalışmaya müsait ulaşım sorunu bulunmamak.

Ege Üniversitesi İşçi Alımı Kura İşlemi, Kura Tarihi, Yeri ve Sonuçların Açıklanması

Kura işleminin 15/06/2020 tarihinde saat 10:00’da Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Muhiddin Erel amfisin’de yapılması planlanmış olup her hangi bir değişiklik olması durumda www.ege.edu.tr adresinden adaylara ayrıca duyurulacaktır. Noter kurasına katılacakların isim listesi kura tarihi teri, saati ve sonuçları www.ege.edu.tr adresinden ayrıca duyurulacaktır.

Kura sonucunda belirlenen adaylar istenilen belgeleri üniversitemize ibraz edeceklerdir.

Ege Üniversitesi İşçi Alımı Belge Teslim Tarihi ve Yeri

Kura sonucunda belirlenen adaylar istenilen belgeleri üniversitemize ibraz edeceklerdir.

Belge teslim tarihi ve yeri www.ege.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır.

Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak ve yerlerine sıralamada yer alan yedek adaylar dahil edilecektir.

Önemli Not: İlan edilen kadrolara iş başvurusunda bulunan adayların, kura tarihi ve saati kura yeri, kura sonuçları, asıl ve yedek adaylara ilişkin listeler, sözlü sınavın tarihi, saati, yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar atamaya ilişkin bilgi ve belgeler ile diğer her türlü duyurular üniversitemiz www.ege.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.