enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2022 – Güncel İlanlar

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2022 – Güncel İlanlar

Erzurum Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde be iştirak şirketleri bünyesinde işçi alımı için yayınlanan tüm ilanları sizler için bir başlık altında kaleme aldık. 2020 yılı itibariyle Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve ilçe Belediyeleri kendi bünyelerinde memur, personel ve işçi alımı için İŞKUR üzerinden ilan yayınlamışlardır. Erzurum Büyükşehir Belediyesine bağlı Yakutiye Belediyesi, Palandöken Belediyesi, Şenkaya Belediyesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda memur, personel ve işçi alımı yapmaktadır.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi işçi alımı için ilan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Önemli Not: Bu ilan 2020 yılına aittir. 2022 yılında alım yapıldığı takdirde yazı güncellenecektir.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2022

Yakutiye Belediyesi İşçi Alımı 2022

Yakutiye Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu daimi işçi alımı için ilan yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Yakutiye Belediyesi bahçe bakım elemanı kadrosunda üç (3) adimi işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Yakutiye Belediyesi İşçi Alımı 2022

 1. B) Diğer Hususlar:
 2. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,
 3. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,
 4. M.E.B.Onaylı Peyzaj Projesi Uygulama kurs bitirme belgesine sahip olmak
 5. M.E.B.Onaylı Park Bahçe ve Koruların Bakımı kurs bitirme belgesine sahip olmak
 6. Adaylardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler ile şartları taşımadığı sonradan tespit edilenler ilan/sınav/göreve başlama sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

 BELGE TESLİM İŞLEMİ

İstenilen evraklar Yakutiye Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne 21.05.2020 tarihi mesai bitimine kadar bizzat elden teslim edilmesi gerekmekte olup, başvuruda bulunan kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Belirtilen tarihe kadar evrak teslimi yapmayan kişiler noter çekilişine dahil edilmeyecektir.

NOTER TARİHİ SAATİ VE YERİ

22.05.2020 Cuma günü Saat 14:00’da Yakutiye Belediyesi Meclis Salonu

Palandöken Belediyesi İşçi Alımı 2020

Palandöken Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu daimi işçi alımı için ilan yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Palandöken Belediyesi bahçe bakım elemanı kadrosunda iki (2) adimi işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Palandöken Belediyesi İşçi Alımı 2022

Diğer Hususlar:

 1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,
 2. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,
 3. M.E.B.Onaylı Peyzaj Projesi Uygulama kurs bitirme belgesine sahip olmak
 4. M.E.B.Onaylı Park Bahçe ve Koruların Bakımı kurs bitirme belgesine sahip olmak
 5. Adaylardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler ile şartları taşımadığı sonradan tespit edilenler ilan/sınav/göreve başlama sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

 BELGE TESLİM İŞLEMİ

İstenilen evraklar Palandöken Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne 21.05.2020 tarihi mesai bitimine kadar bizzat elden teslim edilmesi gerekmekte olup, başvuruda bulunan kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Belirtilen tarihe kadar evrak teslimi yapmayan kişiler noter çekilişine dahil edilmeyecektir.

NOTER TARİHİ SAATİ VE YERİ

22.05.2020 Cuma günü Saat 14:00’da Palandöken Belediyesi Encümen Salonu

Şenkaya Belediyesi İşçi Alımı 2020

Erzurum Şenkaya Belediyesi memur, personel, işçi alımı için İŞKUR üzerinden iki farklı ilan yayınlamıştır. Şenkaya Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanlarda KPSS P3 türünden 50 puan ile muhasebeci, veri hazırlama uzmanı,bilgisayar işletmeni kadrolarında üç memur olmak üzere diğer yayınlanan ilanda ise bir (1) silahlı özel güvenlik ve bir (1) bay gassal olmak üzere toplamda beş memur ve işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Şenkaya Belediyesi İşçi Alımı 2022

Şenkaya Belediyesi Memur, İşçi Alımı 2022

 BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ

Adaylar sözlü sınava katılabilmek için;

 • Adaylar başvuru esnasında istenilen belgeler ile 18.05.2020 tarihinden 22.05.2020 Cuma günü saat 17.00 ye kadar (mesai günlerinde 08.00 – 17.00 saatleri arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.
 • Adaylar başvuru belgelerini:
 • Elektronik ortamda, Belediyemiz www.senkaya.bel.tr internet adresine,
 • Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Şenkaya Belediye Başkanlığı Şenkaya /
 • ERZURUM adresine gönderilebilecektir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)
 • Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.