Erzurum Vakıflar Müdürlüğü İşçi Alımı – Güncel İlan

Erzurum Vakıflar Müdürlüğü İşçi Alımı – Güncel İlan
09.11.2020
31
A+
A-

Erzurum Vakıflar Bölge Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda en az ilköğretim mezunu çok sayıda daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Erzurum Vakıflar Bölge müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere sekiz (8) özel güvenlik, iki (2) temizlik personeli olmak üzere toplamda on (10) daimi işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir. Erzurum Vakıflar Müdürlüğü işçi alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 09/11/2020 – 13/11/2020 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak veya alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapabilirler. Erzurum Vakıflar Müdürlüğü işçi alımı başvuru şartları, kura tarihi ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Erzurum Vakıflar Müdürlüğü İşçi Alımı

Erzurum Vakıflar Müdürlüğü Özel Güvenlik Alımı

Erzurum Vakıflar Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en lise mezunu, silahlı özel güvenlik kimlik karına sahip adaylar arasından sekiz (8) özel güvenlik alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda yer alan başvuru şartlarını taşıyan özel güvenlik adaylarının başvurularını 09/11/2020 – 13/11/2020 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları

1-En az lise ve dengi okul mezunu olmak.

2-5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve geçerli silahlı özel güvenlik sertifikası ile silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.(son başvuru tarihi itibariyle en az 6 (altı) ay geçerlilik süresi olan.)

3-Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak.

4-Gece ve gündüz, iç ve dış mekanlar da vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.

5-Erkek adaylarda en az 167 cm, kadın adaylarda en az 160 cm boyunda olmak, boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 kilodan az ya da fazla olmamak.(Sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir.)

6-Koruma ve güvenlik hizmetlerini yürütmesine engel durumu olmamak(kazanan adaylardan tam teşekküllü Sağlık Kurulu(Heyet Raporu istenecektir.)

7- Erzurum İli sınırları (Merkez ve İlçeleri) içerisinde ikamet ediyor olmak.

Erzurum Vakıflar Müdürlüğü Temizlik Personeli Alımı

Erzurum Vakıflar Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en ilköğretim mezunu iki (2) temizlik personeli alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda yer alan başvuru şartlarını taşıyan temizlik personeli adaylarının başvurularını 09/11/2020 – 13/11/2020 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları

Özel Hususlar:

1-En az ilköğretim en fazla ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak.

2-İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine engel durumu olmamak.

3-Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak.

4-Bölge Müdürlüğümüz sorumluluk alanında iç ve dış mekanlarda temizlik hizmeti, bahçe temizliği yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak.(Kazanan adaylardan Sağlık Kurulu Raporu istenecektir.)

5- Erzurum İli sınırları (Merkez ve İlçeleri) içerisinde ikamet ediyor olmak.

Kuraya Tabi Talebe İlişkin Diğer Genel Hususlar:

1-2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

2-Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

3-Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

4-Erkek adayların askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış, muaf veya tecilli olmak).

5-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

6-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile;

Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahküm olmamak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahküm olmamak.c. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.

7-Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemek.

8-Her aday ilan edilen kadrolardan, listede yer alan sadece bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.