enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Eskişehir ESPARK İşçi Alımı 2021 – Başvuru Sayfası ve Şartları

Eskişehir ESPARK İşçi Alımı 2021 – Başvuru Sayfası ve Şartları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi ESPARK kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu çok sayıda işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu İlanları resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi ESPARK kendi bünyesinde istihdam üzere en az ilkokul mezunu yük taşıma şoförü kadrosunda on (10) daimi personel, işçisi alımı yapılacağına yer verilmiştir. ESPARK personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar, başvuru sayfası ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

ESPARK İş Başvuru Sayfası

ESPARK işçi, personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 28/01//2021 – 01/09/2021 tarihleri arasında esparkpeyzaj.cv@gmail.com adresine yapılacak olup mail dışında başvurular kabul edilmeyecektir. Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan özgeçmiş sahipleri görüşmeye çağrılacaklar. ESPARK işçi alımı başvur sayfası, başvuru şartları ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer  almaktadır.

Diğer İlgili İlanlar

ESPARK İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

ESPARK işçi, personel alımı için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Şoför Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Adli sicil kaydı olmamak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Yol Bakım Onarım Daire Başkanlığı bünyesinde şoför olarak görev yapacak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • C-E şoför ehliyetinden bir tanesi ve SRC4 belgesine sahip olmak,
  • 5188 Sayılı Kanunun ve Uygulama Yönetmeliği Özel Güvenlik Eğitimi sertifikasına sahip olmak,
  • Görevini yapmasına engel sağlık sorunu olmaması,
  • Ayrıca; görevlendirilecek personelin 28/04/2018 tarihi ve 2018/11608 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ”İl Özel İdareler, Belediyeler, Bağlı Kuruluşlar ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar” Madde 4 de belirtilen nitelikleri taşımak.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ESPARK İşçi Alımı 2021
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.