MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Amasya

Amasya, 2023 Eylül ayı iş ilanları, işçi alımı, personel alımı ve memur alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Amasya İş İlanları

 

Amasya, Karadeniz Bölgesi’nin Orta Karadeniz Bölümü’nde yer alan bir ilimizdir. İl ekonomisi tarım, hayvancılık, ormancılık ve turizme dayalıdır. Ayrıca Amasya’da birçok kamu kurumu ve özel sektör kuruluşu faaliyet göstermektedir.

 

Amasya‘da iş arayanlar için birçok farklı sektörde iş ilanları bulunmaktadır. Bunlar arasında tarım, turizm, inşaat, sağlık, eğitim, perakende satış ve endüstriyel işletmeler bulunmaktadır. İş arayanlar, Amasya İŞKUR aracılığıyla da birçok iş ilanına başvurabilirler.

 

Ayrıca, kamu kurumlarından olan Amasya Belediyesi, Amasya İl Özel İdaresi, Amasya Üniversitesi, Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kuruluşlar da zaman zaman personel alımı yapmaktadır. Bu kurumların açık pozisyonlarına başvurmak isteyenler, ilgili kurumların internet sitelerinde yayınlanan ilanları takip edebilirler.

 

Sonuç olarak, Amasya‘da iş arayanlar için birçok farklı sektörde iş imkanı bulunmaktadır. İş arayanlar, İŞKUR ve ilgili kurumların internet sitelerinde yayınlanan iş ilanlarını takip ederek kendilerine uygun pozisyonlara başvurabilirler. Ayrıca, Amasya’nın turizm potansiyeli de göz önüne alındığında, turizm sektöründe de iş fırsatları bulunmaktadır.

Amasya İl Özel İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda en az ilkokul mezunu çok sayıda işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Amasya İl Özel İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere beş (5) beden işçisi, beş (5) şoför, bir (1) asfalt serme operatörü, bir...
Amasya Sosyal Yardımlaşma 12 Personel Alımı 2022, Proje yöneticisi, İnceleme görevlisi ve Hasta ve yaşlı bakım elemanı olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Amasya Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu farklı kadrolarda çok sayıda erkek/kadın sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Amasya Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere dört (4) farklı kadroda toplamda kırk yedi (47) sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Amasya...
Amasya Taşova Belediyesi 15 Personel Alımı iş ilanı yayınlandı. Destek personeli olarak yardımcı hizmetlerde çalıştırılmak üzeri daimi süreli işçi alınacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları.
Renault fiyat listesi Fiat fiyat listesi