MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Balıkesir

Balıkesir, 2023 Aralık ayı iş ilanları, işçi alımı, personel alımı ve memur alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Balıkesir İş İlanları

 

Balıkesir, Türkiye’nin Marmara bölgesinde yer alan bir şehirdir. Ege ve Marmara bölgelerinin kesiştiği bu noktada, tarım, hayvancılık, sanayi ve turizm gibi birçok sektörde iş imkanları bulunmaktadır. Bu sektörlerde çalışmak isteyenler, Balıkesir iş ilanlarına ve personel alımlarına başvurabilirler.

 

Balıkesir‘de iş ilanları arasında en çok tercih edilenlerden biri, tarım ve hayvancılık sektörüdür. Tarım sektörü, şehrin ekonomisinde önemli bir yer tutar ve farklı iş imkanları sunar. Tarım işçiliği, hasat zamanlarında yoğunlaşırken, hayvancılık işçiliği daha sabit bir yapıdadır.

 

Sanayi sektöründe de birçok farklı iş ilanı mevcuttur. Balıkesir’de birçok fabrika, üretim tesisi ve depo bulunmaktadır. Bu işletmelerde mühendis, tekniker, teknisyen, operatör, kalite kontrol uzmanı, lojistik personeli gibi birçok farklı pozisyonda personel alımı yapılır.

 

Turizm sektörü de Balıkesir’de önemli bir iş imkanı kaynağıdır. Tatil köyleri, oteller, restoranlar, tur rehberliği gibi alanlarda iş imkanları mevcuttur.

 

Sonuç olarak, Balıkesir’de farklı sektörlerde birçok iş imkanı bulunmaktadır. İş arayanlar, iş ilanlarına başvurarak kendilerine uygun pozisyonlarda çalışma fırsatı bulabilirler. Ayrıca, Balıkesir’deki firmaların web siteleri ve iş arama platformları da iş arayanlara yardımcı olabilir.

Balıkesir Güzel Ayvalık Gıda Turizm 20 Personel Alımı 2022, Beden işçisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Balıkesir Üniversitesi 18 Sözleşmeli Personel Alımı 2022, Tekniker, Teknisyen, Güvenlik görevlisi, Şoför ve Temizlik görevlisi sözleşmeli personel alımı yapacaktır.
Balıkesir Edremit Belediyesi 5 Güvenlik Görevlisi Alımı 2022, Silahlı ve Silahsız 5 Güvenlik görevlisi sürekli işçi kadrosunda işçi alımı yapacaktır. Memur Alımı var.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi BAGYAŞ A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda daimi personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanlarında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi BAGYAŞ A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda daimi personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanlarında...
Balıkesir Sındırgı Sosyal Yardımlaşma 9 Temizlik İşçisi Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Balıkesir Gayrimenkul Yatırım BAGYAŞ 32 Personel Alımı 2022, Büro işçisi, Garson, Mutfak görevlisi ve Temizlik görevlisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Balıkesir Güzel Ayvalık Gıda Turizm 20 İşçi Alımı 2022, Beden işçisi ve Garson olmak üzeri toplam 20 personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları memur alımı var.
Balıkesir Üniversitesi 16 Sözleşmeli Personel Alımı 2023, Hemşire, Röntgen teknisyeni, Sağlık teknikeri ve Diğer sağlık personeli olarak alım ilanı yayımlandı. İş başvuru formu ve şartları haberimizde.
Balıkesir Bandırma İnsan Kaynakları 9 Personel Alımı 2022, Beden işçisi temizlik personeli alımı yapacaktır. Başvuru şartları memur alımı var.
Balıkesir Bigadiç Sosyal Yardımlaşma 9 Personel Alımı 2022, Temizlik görevlisi olarak 6 bayan ve 3 erkek işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Balıkesir Edremit Belediyesi 30 Beden İşçisi Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları hakkında bilgi almak için memur alımı var.
Balıkesir Gayrimenkul Yatırım (BAGYAŞ) 50 Personel Alımı 2022, Temizlik görevlisi, Garson, Elektrik tesisatçısı, Mutfak görevlisi, Aşçı yardımcısı ve Büro işçisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Balıkesir Gönen Belediyesi 28 Personel Alımı 2022, Aşçı, Katı atık toplama işçisi, Beden işçisi, Marangoz, İş makinası operatörü, Engelli büro personeli, Otobüs şoförü ve Kamyon şoförü olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvurusu ve Şartları.
Balıkesir Üniversitesi 7 Sürekli İşçi ve 17 Personel Alımı 2022, Hemşire, Röntgen teknisyeni ve Sağlık teknikeri, Sürekli işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Balıkesir Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Ön Lisans ve Lisans Mezunu 60 KPSS İle Personel alınacak. Şartlar nelerdir? detaylar haberde.
Vakıflar Genel Müdürlüğü 23 Şehir 90 Sözleşmeli Personel Alımı. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanda 90 personel alımı başvuru ekranının açıldığına yer verildi. İşte VGM personel alımı başvuru.
Balıkesir Edremit Belediyesi 60 Personel Alımı 2022, “Çöp kamyon sürücüsü, İş makineleri operatörü, Mezarlık görevlisi, Kaynakçı, Muhasebeci, Elektrikçi, Hayvan bakıcısı, Beden işçisi, Traktör şoförü, Destek personeli, Çöpçü ve Kamyon şoförü olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu çok farklı kadrolarda çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Balıkesir Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) eczacı, yirmi üç (23) hemşire, üç (3) ebe, iki...
12