MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Bayan Temizlik Personeli Alımı

Ağrı Doğubayazıt Belediyesi 29 İşçi Alımı 2022, Vasıfsız bay/bayan işçi ve Kamyon şoförü olmak üzeri personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Tekirdağ Süleymanpaşa Sosyal Yardımlaşma 11 Personel Alımı yapacaktır. İş başvurusu ve şartları için memur alımı var takip edebilirsiniz.
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZENERJİ, 129 işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
Çorum Osmancık Sosyal Yardımlaşma 11 Temizlik Görevlisi Alımı 2022, Temizlik personeli olarak işçi alımı yapılacaktır. 8 Bayan 3 erkek alınacak. İş başvuru formu ve şartları.
Akdeniz Üniversitesi, 70 sözleşmeli personel alımı yapacak. Üniversite bünyesinde iş fırsatlarından yararlanmak isteyenler için kaçırılmayacak bir şans! İş başvuruları için tarihler ve gerekli şartlar belli oldu. Detaylar ve başvuru süreci hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. Akdeniz Üniversitesi, nitelikli iş gücü arıyor!
Gençlik ve Spor Bakanlığı 4147 Personel Alımı 2022, Güvenlik görevlisi, Temizlik görevlisi ve Büro personeli olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Aydın Söke Sosyal Yardımlaşma 14 Temizlik Görevlisi Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları hakkında detaylı bilgi almak için memur alımı var.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (ASHB), farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve detayları için okumaya devam edin.
Edirne Lalapaşa Sosyal Yardımlaşma 6 Bayan Temizlik Görevlisi Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları hakkında bilgi için memur alımı var.
Hatay Hassa Sosyal Yardımlaşma 14 Personel Alımı 2022, Temizlik görevlisi olarak 12 bayan ve 2 erkek işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Kars Sosyal Yardımlaşma 18 Personel Alımı 2022, İnceleme görevlisi ve Temizlik görevlisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Safranbolu Belediyesi, farklı pozisyonlarda görev yapacak toplam 15 personel alımı yapacak. Şoför, ve temizlik görevlisi gibi farklı alanlarda çalışacak personeller aranıyor.
Çevre Şehircilik Bakanlığı 38 Personel Alımı 2022, Büro personeli, Güvenlik görevlisi, Temizlik görevlisi, Bahçe bakım elemanı, Tesisat ve Elektrikçi olarak personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
İstanbul Küçükçekmece Sosyal Yardımlaşma 18 Temizlik Görevlisi Alımı 2022, İşçi olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Konya Taşkent Belediyesi 6 Personel Alımı 2022, Bayan aşçı, Bayan garson ve Temizlik görevlisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Niğde Sosyal Yardımlaşma 23 Personel Alımı 2022, Sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve Temizlik görevlisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Sıtkı Koçman Üniversitesi 42 Sözleşmeli Personel Alımı 2023 ilan yayımlandı. Büro personeli, Spor uzmanı (cankurtaran), Teknisyen, Güvenlik görevlisi, Şoför ve Temizlik görevlisi olarak alım yapılacaktır. Detaylar haberimizde.
Adana Ceyhan Sosyal Yardımlaşma 12 Personel Alımı 2022, Temizlik görevlisi olarak bayan, erkek ve şoför işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve sayfası.