MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Belediye

Lüleburgaz Belediyesi  kendi bünyesinde istihdam etmek en az ilköğretim mezunu üzere farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanlarında Lüleburgaz Belediyesi iştirak şirketi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere altı (6) farklı kadroda toplamda kırk yedi (47) geçici işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Lüleburgaz Belediyesi işçi,...
Konya Halkapınar Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Halkapınar Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) büro işçisi, bir (1) sekreter, bir (1) kara fırın hamurkar ustası, inşaat duvar ustası, dört (4)...
Tokat Belediyesi Kadrolu İşçi Alım İlanı Yayımlandı - İşte başvuru şartları, Tokat Belediyesi tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında çok sayıda işçi alımı yapılacağına yer verildi.
Konya Selçuklu Kent Hizmetleri 9 İşçi Alımı 2022, Kütüphane görevlisi olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları memur alımı var.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 Personel Alımı 2022, Temizlik görevlisi, Kamyon Şoförü ve Tır Şoförü işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İSTGÜVEN) 26 Güvenlik Görevlisi Alımı 2022, İş başvuru formu ve şartları memur alımı var.
Niğde Altunhisar Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda daimi işçi, personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Altunhisar Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üç (3) büro işçisi, bir (1) iş makineleri operatörü, bir (1) beden işçisi olmak üzere toplamda beş (5) daimi işçi...
Aydın Efeler Belediyesi (EFEBEL) 12 İşçi Alımı 2022, Beden işçisi ve Büro personeli olarak personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Ağrı Doğubayazıt Belediyesi 29 İşçi Alımı 2022, Vasıfsız bay/bayan işçi ve Kamyon şoförü olmak üzeri personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Osmangazi Belediyesi (OSPERAŞ) 10 İşçi Alımı 2022, çöp personeli olarak alım yapılacaktır. İş Başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Konya Büyükşehir Belediyesi Personel ve İşçi Alımı: İşte Başvuru Şartları, Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesine personel ve işçi alımı yapılacağı açıklandı.
İzmir Güzelbahçe Belediyesi 45 İşçi Alımı 2022, daimi kadroda çalıştırılmak üzeri toplam 45 işçi alımı yapacaktır. Başvuru şartları memur alimi var.
Darıca Belediyesi iştirak şirketi Darıca Kent İnş. AŞ. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı için iş ilanları yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Darıca Belediyesi iştirak şirketi Darıca Kent İnş. AŞ. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere dört (4) farklı kadroda toplamda on...
Niğde Bahçeli Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda en az önlisans mezunu memur alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Bahçeli Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) ayniyat memuru, bir (1) ambar memuru olmak üzere toplamda iki (2) memur alımı yapılacağına yer verilmiştir....
Adana Ulaşım Organizasyon 160 Personel Alımı 2022, Adana büyükşehir belediyesi bünyesinde düz işçi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Niğde Bor Belediyesi Şoför ve Beden işçisi Alımı 2022, Bor belediyesi tarafından personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru formu ve şartları.
Düziçi Belediyesi iştirak şirketi TARIMSAL LTD. ŞTİ. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere mezuniyet şartız çok sayıda daimi personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Düziçi Belediyesi iştirak şirketi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere iki (2) farklı kadroda toplamda elli dokuz (59) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Düziçi...
Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları , İşçi alımı, Zabıta alımı, Bekçi alımı, İş İlanları ve İş başvurusu hakkında detaylı bilgiler.