MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Belediye

Siirt Belediyesi 25 Personel Alımı İş İlanı 2022, İş makinesi tamir ustası, Otobüs şoförü, Kamyon tamir ustası ve Motor ustası olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Safranbolu Belediyesi, farklı pozisyonlarda görev yapacak toplam 15 personel alımı yapacak. Şoför, ve temizlik görevlisi gibi farklı alanlarda çalışacak personeller aranıyor.
Şahinbey Belediyesi, araç filosunu güçlendirmek ve hizmet kalitesini artırmak için 50 şoför alımı yapacak. İŞKUR üzerinden yapılan iş başvuruları başladı. Detaylar için haberimizi okuyun.
Bilecik Bozüyük Belediyesi, beden işçisi ve süpürgeci pozisyonlarında çalışacak 70 personel alımı yapacak. Başvurular, belediyenin resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılabilecek. Adaylarda aranan şartlar ve iş başvuru detayları haberimizde.
Ödemiş Belediyesi'nin 20 beden işçisi alımı ilanı hakkında tüm detayları içeren habere ulaşın. Başvuru şartları, başvuru adresleri ve ilanın detayları haberimizde. İş arayan adaylar için Ödemiş Belediyesi'nin sağladığı istihdam fırsatını kaçırmayın!
Zeytinburnu Belediyesi, 17 yeni şoför alımı için iş ilanı yayımladı! Başvurular açıldı, hemen başvurun ve yeni bir iş fırsatı yakalayın. Detaylar için sitemizi ziyaret edin.
Ordu ORBEL, yaz aylarında kıyılarda görev yapacak cankurtaranlar arıyor. Başvuru detayları haberimizde yer alıyor. İşte sizin için tüm bilinmesi gerekenler.
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, sağlık sektörüne katkı sağlamak ve nitelikli hemşireler yetiştirmek amacıyla sözleşmeli personel alımı yapacak. Detaylar haberimizde.
Kütahya Belediyesi, İŞKUR işbirliğiyle 90 işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZENERJİ, 129 işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSYÖN) İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından yayımlanan duyuruya göre 154 personel alımı yapacak. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için değerli bir fırsat!
ONSEKİZ Mart Üniversitesi, yayımladığı duyuruya göre 190 sözleşmeli personel alımı yapacak. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
Ankara Üniversitesi 952 Sözleşmeli Personel Alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu olarak birçok kadroda alımlar yapılacaktır. İş başvurusu bugün itibari ile başladı. Detaylar yazımızda.
Fethiye Belediyesi 16 İşçi, Personel Alımı 2023 - İŞKUR İlanı En az ilkokul mezunu: İşte başvuru şartları yazımızda.
Aydın Büyükşehir Belediyesi 31 Şoför Alım İlanı - En az C sınıfı ehliyet: İşte başvuru sayfası ve detayları yazımızda.
Kütahya Belediyesi 91 İşçi ve Personel Alımı 2023 Birçok meslek grubundan alım yapılacak. Online başvuru ekranı açıldı.
Üsküdar Belediyesi ÜSPER 69 İşçi ve Personel Alımı İlanı Yayımlandı: İşte başvuru şartları ve detayları yazımızda.
Kapaklı Belediyesi 10 İşçi Alımı 2023 - Bünyesindeki eksikliği tamamlamak için Tekirdağ Kapaklı belediyesi İŞKUR ilanı yayımladı. Detaylar yazımızda.