MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Engelli Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZENERJİ, 129 işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
Muğla Marmaris Belediyesi 17 Personel Alımı 2022, Beden işçisi, Engelli personel ve iş makinesi operatörü personel alımı yapacaktır. Başvuru şartları memur alımı var.
EÜAŞ Genel Müdürlüğü Engelli memur alımı için Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesi üzerinden ilan yayınlamıştır. DPB üzerinden yayınlanan ilanda Çanakkale, İstanbul ve Tekirdağ illerindeki  EÜAŞ müdürlükleri bünyesinde istihdam edilmek üzere toplam on dört (14) kpss’siz Engelli personel alımı yapılacaktır. ÜEAŞ Genel Müdürlüğü engelli memur alımı 2020 ilanlarına başvuru yapacak adayların  en az lise mezunu olma şartı aranmaktadır....
İstanbul Asfalt Fabrikaları 53 Personel Alımı 2022, Birçok meslekten personel alımı yapacaktır. Başvuru şartları detayları memur alımı var.
Yargıtay Başkanlığı 7 Engelli Sürekli İşçi Alımı İş İlanı 2022, ilkokul mezunu temizlik görevlisi olarak çalıştırılmak üzeri personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Karadeniz Teknik Üniversitesi 3 Engelli İşçi Alımı 2022, Hasta bakımı ve temizliği hizmetleri ve beden işçisi (genel) başvuru şartları memur alımı var.
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolardaen az orta öğretim mezunu daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu.İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üç (3) özel güvenlik, bir (1) temizlik personeli olmak üzere toplamda dört daimi işçi...
Kocaeli Bekaş Bilişim Bayındırlık 10 Engelli Personel Alımı 2022, engelli personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Zonguldak Alaplı Belediyesi 12 İşçi Alımı 2022, Büro işçisi, Kamyon Şoförü ve Beden işçisi olarak personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Orman Genel Müdürlüğü 224 Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alımı iş ilanı yayınlandı. 4/D sürekli işçi kadrolarına yerleştirilmek üzeri. En az ortaöğretim mezunu işçi alacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları.
İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları 19 Personel Alımı 2022, engelli kadrosunda hizmet işçisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 4 Engelli İşçi Alımı 2022, Büro personeli olarak 4 engelli personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Ankara Üniversitesi 11 Engeli ve 36 Hükümlü İşçi Alımı: Temizlik görevlisi, Bahçıvan, Çiftlik işçisi genel, Tarım işçisi, Telefon santral operatörü, Büro işçisi, Beden işçisi ve Doğal gaz kalorifer ateşçisi olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları.
Aydın Kuşadası (ARYA Turistlik) 4 Engelli Personel alımı Yapacak 2022, en az ilkokul mezunu ve %40 engelli raporu bulunan 4 personel alımı yapılacak. Memur alımı var.
Yozgat Bozok Jeotermal 4 Engelli Personel Alımı 2022, Büro işçisi olarak 4 engelli personel alımı yapacaktır. Başvuru şartları memur alımı var.
Balıkesir Üniversitesi 7 Sürekli İşçi ve 17 Personel Alımı 2022, Hemşire, Röntgen teknisyeni ve Sağlık teknikeri, Sürekli işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Sinop Gerze Belediyesi Engelli ve Eski Hükümlü 6 Personel Alımı 2022, 1 Engelli beden işçisi ve 5 eski hükümlü personel alımı yapacaktır. Memur alımı var.