MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Garson

Muğla Milas Belediyesi 9 Personel Alımı 2022, Mutfak görevlisi, Temizlik görevlisi ve Garson İş Başvuru Formu ve Şartları için Memur alımı var.
Muğla MUTTAŞ 63 Personel Alımı 2022, Şoför, Beden işçisi, Garson, Güvenlik görevlisi ve Muhasebeci işçi alımı İş Başvuru Formu ve şartları.
Muğla MUTTAŞ Kent Hizmetleri 69 Personel Alımı 2022, Şoför (Yolcu taşıma), Güvenlik görevlisi, Garson, Palamarcı, Beden işçisi ve Büro işçisi (Engelli) işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru şartları.
Bursa Kestel Belediyesi (KESBELTAŞ) 10 Garson Alımı 2022, Personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
İstanbul Safaş İnşaat 31 Personel Alımı 2022, Kaynakçı, Beden işçisi, Şoför, Aşçı, Garson ve Güvenlik görevlisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
TAGTAŞ Kütahya Tavşanlı 81 Personel Alımı Yapacak - Online Başvuru Ekranı Açıldı: İşte Başvuru Detayları yazımızda.
Balıkesir Gayrimenkul Yatırım BAGYAŞ 32 Personel Alımı 2022, Büro işçisi, Garson, Mutfak görevlisi ve Temizlik görevlisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
İstanbul Pendik Belediyesi (PENTAŞ) 15 Personel Alımı 2022, Aşçı/Aşçı yardımcısı ve Garson, Servis elemanı, Servis komisi işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Balıkesir Güzel Ayvalık Gıda Turizm 20 İşçi Alımı 2022, Beden işçisi ve Garson olmak üzeri toplam 20 personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları memur alımı var.
Pendik (PENTAŞ) 17 Personel Alımı 2022, Aşçı/aşçı yardımcısı, Garson ve Temizlik görevlisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Kütahya Tavşanlı Gıda Sanayi 45 Personel Alımı 2022, Garson, Beden işçisi, Güvenlik görevlisi, Şoför, Teknisyen, İnşaat ustası, Oto boyacı, Sıhhi tesisat ustası ve Torna kaynak ustası olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
MUTTAŞ Muğla Kent Hizmetleri 36 Personel Alımı 2022, Güvenlik görevlisi, Palamarcı, Kızakçı, Elektrik teknisyeni, Misafir ilişkileri görevlisi, Beden işçisi ve Garson olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Ordu ORKENT İnşaat 26 Personel Alımı 2022, Kalıpçı, Duvarcı, Sıvacı, Demirci, Barista, Makam Şoförü ve Garson personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
İzmir Beydağ Belediyesi 4 İşçi Alımı 2022, Garson personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Balıkesir Gayrimenkul Yatırım (BAGYAŞ) 50 Personel Alımı 2022, Temizlik görevlisi, Garson, Elektrik tesisatçısı, Mutfak görevlisi, Aşçı yardımcısı ve Büro işçisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi 30 Personel Alımı 2022, Garson olarak geçici işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Yalova Kadıköy Belediyesi (KADBEL) 8 Personel Alımı 2022, Operatör, Garson ve Beden işçisi işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Denizli Merkezefendi Temizlik 4 İşçi Alımı 2022, Garson personel alımı yapacaktır. Başvuru şartları ve detayları memur alımı var.
12