MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: İzmir

İzmir, 2023 Haziran ayı iş ilanları, işçi alımı, personel alımı ve memur alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

 

İzmir, Türkiye’nin batısında yer alan ve ekonomisi oldukça gelişmiş bir şehirdir. İzmir’de birçok iş ilanı ve personel alımı yapılmaktadır. Bu makalede, İzmir’de iş ilanları, memur alımı, kamu personel alımı ve işçi alımı hakkında bilgi vereceğiz.

 

İzmir İş İlanları:

 

İzmir, Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer almaktadır ve bu nedenle birçok farklı sektörde iş imkanları sunmaktadır. İzmir’de, inşaat, turizm, sağlık, eğitim, ticaret, hizmetler ve teknoloji gibi farklı sektörlerde iş ilanları bulunabilir. İş arayanlar, İzmir’deki iş ilanlarını gazeteler, iş ilanı siteleri, iş bulma merkezleri veya doğrudan işverenlerden öğrenebilirler.

İzmir Memur Alımı:

 

İzmir‘de, kamu kurumlarından biri olan İzmir Valiliği tarafından memur alımları yapılmaktadır. İzmir Valiliği, her yıl KPSS puanlarına göre farklı kadrolarda memur alımı yapmaktadır. Memur alımı için gerekli olan şartlar, ilana göre farklılık göstermektedir. İzmir Valiliği’nin resmi internet sitesindeki ilanlardan veya kamu personel alımı sitelerinden memur alımı ilanları takip edilebilir.

 

İzmir Kamu Personel Alımı:

 

İzmir‘de, diğer kamu kurumları da memur alımı yapmanın yanı sıra, farklı kadrolarda personel alımları da gerçekleştirmektedir. Bu kurumlar arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü, İzmir Emniyet Müdürlüğü ve İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kurumlar bulunmaktadır. Bu kurumların internet sitelerindeki duyurulardan veya kamu personel alımı sitelerinden kamu personel alımı ilanları takip edilebilir.

 

İzmir İşçi Alımı:

 

İzmir‘de, özel sektör firmaları da farklı pozisyonlarda işçi alımları gerçekleştirmektedir. İzmir’deki işçi alımı ilanları, iş ilanı siteleri, gazeteler veya doğrudan işverenler tarafından yayınlanabilir. İş arayanlar, iş ilanlarına başvurularını doğrudan işverenlere veya ilgili iş ilanı sitelerine yapabilirler.

Ödemiş Belediyesi'nin 20 beden işçisi alımı ilanı hakkında tüm detayları içeren habere ulaşın. Başvuru şartları, başvuru adresleri ve ilanın detayları haberimizde. İş arayan adaylar için Ödemiş Belediyesi'nin sağladığı istihdam fırsatını kaçırmayın!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZENERJİ, 129 işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu ve 50 KPSS Puanı ile 18 sözleşmeli personel alımı yapılacak.
İzmir Karabağlar Belediyesi 30 İşçi Alımı 2023, Asfalt silindir operatörü, Asfalt finişer operatörü, Asfalt freze operatörü, Loder&ekskavatör operatörü, Kaynak ustası, Marangoz ustası, Ağır vasıta şoförü ve Bilgi işlem personeli olarak alım yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
İzmir İzenerji İnsan Kaynakları 20 Güvenlik Görevlisi Alımı 2022, iş başvuru formu ve şartları hakkında detaylı bilgi için memur alımı var.
İzmir Torbalı Belediyesi 20 Personel Alımı İş İlanı 2022, beden işçisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
İzmir İzenerji, İzmir büyükşehir belediyesi bünyesinde 20 Güvenlik Görevlisi Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları hakkında bilgi için memur alımı var.
İzmir İZELMAN 23 Şoför Alımı İş İlanı , İş başvuru formu ve şartları hakkında detaylı bilgi almak için memur alımı var.
İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmetleri 72 Personel Alımı 2022, Eşya taşıma işçisi, Temizlik görevlisi, Halkla ilişkiler elemanı ve İngilizce tercüman olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
İZULAŞ İzmir Ulaşım Hizmetleri Personel Alımı 2022, Teknik personel ve Otobüs Şoförü alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
İzmir İzfaş Fuarcılık Hizmetleri 33 Personel Alımı yapılacaktır. İş Başvuru formu ve şartları hakkında bilgi almak için memur alımı var.
İzmir Demokrasi Üniversitesi 45 Personel Alımı 2022, “Büro personeli, Temizlik görevlisi, Bahçıvan, Şoför, Marangoz, Güvenlik görevlisi olarak alım yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
İzmir Tire Belediyesi 16 Personel Alımı 2022, Bahçe bakım elemanı, Kamyon şoförü, Marangoz ve Stadyum görevlisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
İzmir İZELMAN Genel Hizmetler 16 Şoför Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları hakkında detaylı bilgi için memur alımı var.
İzmir Tire Belediyesi 18 Personel Alımı 2022, Güvenlik görevlisi, Garson, Oto bakım onarımcısı, Kamyon şoförü ve Marangoz olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
İzmir İzelman 20 Şoför Alımı İş Başvuru Formu ve Şartları hakkında bilgi almak için memur alımı var.
İzmir Çiğli Sosyal Yardımlaşma 10 Personel Alımı 2022, Saha personeli ve Temizlik Görevlisi işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
İzmir İzenerji İnsan Kaynakları 200 Güvenlik Görevlisi Alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları hakkında bilgi için memur alımı var.
12