MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Kamu Memur Alımı

Siirt Üniversitesi 31 Sözleşmeli Personel Alımı 2022, Veteriner hekim, Bilgisayar teknisyeni, Sağlık teknikeri, Elektrik teknikeri, Sıhhi tesisat teknikeri, Laborant, Büro personeli, Temizlik görevlisi, Hayvan bakıcısı ve Güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İş Başvuru formu ve şartları.
Siirt Belediyesi 25 Personel Alımı İş İlanı 2022, İş makinesi tamir ustası, Otobüs şoförü, Kamyon tamir ustası ve Motor ustası olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) tarafından yapılacak 492 sözleşmeli personel alımı hakkında bilgi veren bir makale. Lise, ön lisans ve lisans mezunlarına yönelik çeşitli pozisyonlar için iş imkanları sunulacak. Başvuru koşulları ve süreci ile ilgili detaylar da içeriyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde 78 sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuruların başladığı alım ilanı için şartlar ve detaylar burada. Hemen başvurunu yap ve hayalindeki işe adım at!
Ege Üniversitesi, farklı pozisyonlarda 77 sözleşmeli personel alacak. Başvurular için KPSS şartı aranıyor. Detaylar ve başvuru tarihleri haberimizde.
Jandarma Genel Komutanlığı, 2023 yılında yapacağı 500 lojistik uzman erbaş alımı için başvuru kılavuzunu yayınladı. Kılavuzda, başvuru şartları, belge ve sınav tarihleri gibi detaylar yer almaktadır. Adayların kılavuzu dikkatle okuyarak, belirtilen tarihler arasında online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir.
Diyanet İşleri Başkanlığı, 4538 sözleşmeli personel alımı için ilan yayınladı. İlan kapsamında alınacak personeller arasında aşçı, temizlik görevlisi, şoför ve güvenlik görevlisi yer almaktadır. Başvurular online olarak Diyanet İşleri Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (ASHB), farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve detayları için okumaya devam edin.
Akdeniz Üniversitesi, 70 sözleşmeli personel alımı yapacak. Üniversite bünyesinde iş fırsatlarından yararlanmak isteyenler için kaçırılmayacak bir şans! İş başvuruları için tarihler ve gerekli şartlar belli oldu. Detaylar ve başvuru süreci hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. Akdeniz Üniversitesi, nitelikli iş gücü arıyor!
Korkut Ata Üniversitesi, Yeni İş Fırsatlarıyla İstihdam Kapısını Aralıyor: 69 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı. Korkut Ata Üniversitesi'nin iş fırsatlarıyla istihdam kapılarını araladığını ve 69 sözleşmeli personel alımı.
Batman Üniversitesi, eğitim ve öğretim kalitesini artırmak için 54 sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuruların başladığı iş ilanı için detaylı bilgileri içeren haberimize göz atın.
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, sağlık sektörüne katkı sağlamak ve nitelikli hemşireler yetiştirmek amacıyla sözleşmeli personel alımı yapacak. Detaylar haberimizde.
Gebze Teknik Üniversitesi, yayımladığı duyuruya göre sözleşmeli personel alımı yapacak. Üniversitenin sunduğu kariyer fırsatlarından yararlanmak isteyenler için kaçırılmayacak bir şans! İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. Gebze Teknik Üniversitesi'nde kariyer yapma fırsatını yakalamak isteyenler için önemli bir haber!
Hakkari Üniversitesi, yayımladığı duyuruya göre sözleşmeli personel alımı yapacak. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat! Hakkari Üniversitesi'nin sunduğu kariyer fırsatlarından yararlanmak isteyenler için kaçırılmayacak bir şans!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZENERJİ, 129 işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSYÖN) İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından yayımlanan duyuruya göre 154 personel alımı yapacak. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için değerli bir fırsat!
ONSEKİZ Mart Üniversitesi, yayımladığı duyuruya göre 190 sözleşmeli personel alımı yapacak. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
Ankara Üniversitesi 952 Sözleşmeli Personel Alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu olarak birçok kadroda alımlar yapılacaktır. İş başvurusu bugün itibari ile başladı. Detaylar yazımızda.