MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Kütahya

Kütahya, 2024 Şubat ayı iş ilanları, işçi alımı, personel alımı ve memur alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Kütahya Güncel iş ilanı:

Kütahya, Türkiye’nin batısında, Ege Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. Kütahya, tarihi ve kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri ve gelişmiş sanayisiyle bilinir. Bu nedenle, ilimizde birçok iş fırsatı bulunmaktadır.

Kütahya‘da çeşitli sektörlerde iş ilanları yayınlanmaktadır. İlde en fazla iş imkanı sağlayan sektörler arasında, seramik, cam, tekstil, gıda, tarım ve madencilik yer almaktadır. Bununla birlikte, turizm sektörü de son yıllarda hızla gelişmektedir.

Kütahya‘da iş arayanlar için birçok kaynak mevcuttur. İldeki kamu kurumları, belediyeler, özel sektör firmaları ve İŞKUR, iş arayanlara yardımcı olmak amacıyla iş ilanları yayınlamaktadır. Ayrıca, iş arayanlar için özel olarak tasarlanmış web siteleri de bulunmaktadır.

Kütahya‘da iş ilanlarına başvurmak isteyenlerin, ilgili niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. İşverenler, tecrübe, eğitim, beceri ve kişisel özellikler gibi faktörleri göz önünde bulundurarak adayları seçmektedir.

Sonuç olarak, Kütahya‘da birçok sektörde iş imkanı mevcuttur ve iş arayanlar için birçok kaynak vardır. İşverenler, ilgili niteliklere sahip adaylar aramaktadır ve iş arayanlar, ilgili kaynakları kullanarak kendilerine uygun işleri bulabilirler.

Kütahya Belediyesi 25 Personel Alımı 2022, Mühendis, Grafik tasarımcı, Temizlik görevlisi, Çöpçü personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları, Memur alımı var.
DSİ 2023 Yılı İŞKUR İle 908 Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı - Başvurular Bugün Başladı. 26 il müdürlüklerinde işçi alımı yapılacaktır. Başvuru şartları ve linki yazımızda.
Kütahya Tavşanlı Sosyal Yardımlaşma 6 Personel Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları hakkında detaylı bilgi için memur alımı var.
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu farklı kadrolarda çok sayıda erkek/kadın personel alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı Kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu yedi (7) farklı karoda...
Kütahya Belediyesi 5 Eski Hükümlü Beden İşçisi Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları hakkında bilgi için memur alımı var.
Kütahya Belediyesi, İŞKUR işbirliğiyle 90 işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
Kütahya Tavşanlı Gıda 12 Personel Alımı 2022, Beden işçisi, Voleybol Antrenörü ve Güreş Antrenörü işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Huzurevi ve SYDV 60 İlde KPSS'siz Personel Alımı Başladı 2023 (Güncel Liste), 60 KPSS Puan ile de memur alımı yapılacaktır. İş başvuru detayları haberimizde.
TAGTAŞ Kütahya Tavşanlı 81 Personel Alımı Yapacak - Online Başvuru Ekranı Açıldı: İşte Başvuru Detayları yazımızda.
Dumlupınar Üniversitesi Personel Alımı 2023, Büro personeli, Tekniker (Bilgisayar, Elektrik-Elektronik), Destek personeli (Şoför, Basit bakım elemanı ve Aşçı) olarak sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. En az ortaöğretim olmak üzeri, başvuru detayları haberimizde.
KPSS Şartsız 40 İlde 2111 Zabıta, Güvenlik, Temizlik ve Büro Personel Alımı başladı. Şehir listesi ve başvuru forumunu haberimizden inceleyin.
Kütahya Belediyesi 25 İşçi Alımı 2023, en az ilkokul mezunu olmak üzeri işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu, şartları ve detayları haberimizde.
Kütahya Belediyesi 91 İşçi ve Personel Alımı 2023 Birçok meslek grubundan alım yapılacak. Online başvuru ekranı açıldı.
Kütahya Tavşanlı Gıda Sanayi 45 Personel Alımı 2022, Garson, Beden işçisi, Güvenlik görevlisi, Şoför, Teknisyen, İnşaat ustası, Oto boyacı, Sıhhi tesisat ustası ve Torna kaynak ustası olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Kütahya Üniversitesi Araştırma Hastanesi 100 Personel Alımı 2023 lise ve önlisans sağlık personel alım ilanı yayımlandı. Başvuru şartları ve detayları haberimizde.
Kütahya İl Özel İdaresi kendi bünyesinde farklı kadrolarda en az ilkokul mezunu çok sayıda işçi ve personel alımı için ilan yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Kütahya İl Özel İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) dozer operatörü, üç (3) silindir operatörü, iki (2) greyder operatörü, bir (1) şoför, bir (1)...
Kütahya İl Özel İdaresi 28 İşçi Alımı 2022, şoför, Operatör, Motor ustası, Lastikçi, Proje personeli alımı olmak üzeri toplam 28 işçi alımı yapılacaktır.
İŞKUR, Kamuya Belediyeler ve Şirketlerine 27 Şehirde olmak üzere 960 İşçi Alımı ve Personel alımı gerçekleştirilecek. İlan Listesi ve kadroları yayımlandı.
12