MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Mersin Büyükşehir Belediyesi

Denizkızı Turizm Mersin Büyükşehir Belediyesi 40 Personel Alımı 2022, Garson ve Komi işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Mersin Büyükşehir İmar İnşaat 31 Personel Alımı 2022, Hasta ve yaşlı bakım elemanı, Beden işçisi, Psikolog, (ATT) Acil tıp teknisyeni, Diş hekimi ve Fizyoterapist olarak alım yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Mersin Büyükşehir Belediyesi 80 Personel Alımı 2022 64 Öğretmen alımı ve 16 beden işçisi personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru formu ve şartları memur alımı var.
Mersin Büyükşehir 27 Güvenlik ve 2 Hemşire Alımı 2022, Güvenlik Görevlisi ve Hemşire personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm 130 Personel Alımı 2022, Aşçı, Aşçı yardımcısı ve Plaj görevlisi işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Mersin Büyükşehir Belediyesi 103 Personel Alımı 2022, Komi, Aşçı, Aşçı yardımcısı ve Garson olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Mersin Büyükşehir Kültür Sanat Bilim 56 Personel Alımı 2022, Birçok meslekten işçi, personel alacaktır. Başvuru şartları, iş başvuru formu, memur alımı var.
Mersin Belediyesine işçi alımları yapılıyor. KPSS şartı aranmadan toplamda 489 işçi alımı yapıldığı görüldü.
Mersin Büyükşehir Belediyesi 169 Şoför Alımı 2022, Şoför alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.