MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Muğla

Muğla, 2023 Aralık ayı iş ilanları, işçi alımı, personel alımı ve memur alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Muğla İş İlanları:

Muğla, Türkiye’nin güneybatısında yer alan bir turizm cennetidir. Ege Denizi’ne kıyısı olan Muğla, tarihi ve doğal güzellikleri, plajları ve deniz turizmi ile ünlüdür. Bu nedenle, turizm sektörü Muğla ekonomisinde büyük bir yer tutmaktadır.

 

Muğla‘da turizm sektörünün yanı sıra, çeşitli sektörlerde de iş imkanları bulunmaktadır. İlde en fazla iş imkanı sağlayan sektörler arasında, gıda, inşaat, tekstil, tarım, madencilik ve sağlık sektörü yer almaktadır.

 

Muğla‘da iş arayanlar için birçok kaynak mevcuttur. İldeki kamu kurumları, özel sektör firmaları, belediyeler ve İŞKUR, iş ilanları yayınlamaktadır. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış web siteleri de iş arayanlara yardımcı olmaktadır.

 

Muğla‘da iş ilanlarına başvurmak isteyenlerin, ilgili niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. İşverenler, adayların tecrübe, eğitim, beceri ve kişisel özellikler gibi faktörleri göz önünde bulundurarak seçim yapmaktadır.

 

Sonuç olarak, Muğla’da turizm sektörü haricinde de birçok sektörde iş imkanı mevcuttur ve iş arayanlar için birçok kaynak vardır. İşverenler, ilgili niteliklere sahip adayları aramaktadır ve iş arayanlar, ilgili kaynakları kullanarak kendilerine uygun işleri bulabilirler.

Muğla Milas Belediyesi 9 Personel Alımı 2022, Mutfak görevlisi, Temizlik görevlisi ve Garson İş Başvuru Formu ve Şartları için Memur alımı var.
MUTTAŞ Muğla Kent Hizmetleri 40 Şoför Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları hakkında bilgi almak için memur alımı var.
Muğla Muttaş Kent Hizmetleri 43 Şoför Alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve şartları hakkında bilgi almak için memur alımı var.
Muğla MUTTAŞ Kent Hizmetleri 69 Personel Alımı 2022, Şoför (Yolcu taşıma), Güvenlik görevlisi, Garson, Palamarcı, Beden işçisi ve Büro işçisi (Engelli) işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru şartları.
Muğla Kavaklıdere Belediyesi 18 Personel Alımı 2022, Beden işçisi ve İnşaat ustası işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Muğla Büyükşehir Belediyesi 226 Personel Alımı İş İlanı 2022, Büro memuru, Biyosidal ürün uygulayıcısı, Ziraat mühendisi, Biyolog ve Kimyager olarak alım yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Muğla Büyükşehir Belediyesi 41 Memur Alımı 2022, Tahsildar, Memur ve Zabıta Memuru personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Muğla Büyükşehir Belediyesi (EMEK) 3 Büro Memuru Alımı 2022, EMEK Personel LTD. tarafından personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru formu ve sayfası için memur alımı var.
Muğla Bodrum Belediyesi 5 Servis Komisi Alımı Yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve şartları hakkında bilgi için memur alımı var.
Muğla Büyükşehir Belediyesi 11 İşçi Alımı 2022, Temizlik görevlisi, Garson (servis elemanı) ve Barista (Kahve hazırlayıcı) İş Başvuru Formu ve Şartları.
Muğla Ula Belediyesi 16 Personel Alımı: İş İlanı Yayınlandı. Beden işçici ve Arkeolog olarak alım yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları için haberimizi inceleyin.
Muğla Büyükşehir Belediyesi 122 İşçi, Personel Alım İlanı Yayımlandı 2023 İş başvuru sayfası, formu ve şartları haberimizde.
MUTTAŞ Muğla Kent Hizmetleri 36 Personel Alımı 2022, Güvenlik görevlisi, Palamarcı, Kızakçı, Elektrik teknisyeni, Misafir ilişkileri görevlisi, Beden işçisi ve Garson olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Muğla Dabel Turizm İnşaat 27 Personel Alımı 2022 Beden işçisi, Şoför ve Cankurtaran işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
37 Şehirde Belediye ve Şirketleri 2445 Personel Alım İlanı Yayımlandı (KPSS YOK) Belediyeler ve kuruluşları personel alımı ilanı yayımladı. 2445 personel alımı yapacak şehir listesi ve ilan detayları haberde.
Muğla Menteşe Belediyesi 11 Personel Alımı 2022, Beden işçisi ve Tekniker personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru formu ve Şartları.
Muğla Ula Belediyesi 33 Personel Alımı 2022, Antropolog, Sanat tarihçisi, Arkeolog, Mimar, Restoratör ve Beden işçisi olarak personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Muğla Ula Belediyesi 18 Personel Alımı 2022, Beden işçisi ve Güvenlik görevlisi işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
12