MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Niğde

Niğde iş ilanları 2024 Şubat ayı işçi alımı, personel alımı ve memur alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Niğde İş İlanları:

 

Niğde ilindeki iş ilanları genellikle yerel gazetelerde, İŞKUR’un internet sitesinde, iş ilanı sitelerinde ve sosyal medya platformlarında yayınlanmaktadır. İlde iş arayanlar, bu kaynakları takip ederek kendilerine uygun iş ilanlarını bulabilirler.

 

Niğde Memur Alımı:

 

Niğde ilindeki memur alımları genellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarına göre yapılır. KPSS’de başarılı olan adaylar, ilan edilen pozisyonlar için başvuru yapabilirler. Niğde ilinde kamu kurumları ve kuruluşları sürekli olarak personel alımı yapmaktadır. Ayrıca Niğde Üniversitesi de öğretim elemanı ve idari personel alımları için ilanlar yayınlamaktadır.

 

Niğde Kamu Personel Alımı:

 

Niğde ilinde kamu personel alımları, Devlet Personel Başkanlığı (DPB) ve ilgili kurumların internet siteleri üzerinden ilan edilir. Genellikle KPSS puanıyla yapılan kamu personeli alımlarında, başvuru şartları ve gereklilikleri ilan edilir. Niğde ilinde kamu kurumları arasında en büyük istihdam sağlayan kurum Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullardır.

 

Niğde İşçi Alımı:

 

Niğde ilindeki işçi alımları da İŞKUR üzerinden takip edilebilir. İŞKUR, Niğde ilindeki yerel işverenlerin ihtiyaçlarına göre işçi alımlarını duyurur. Ayrıca bazı fabrikalar ve üretim tesisleri de yerel gazetelerde ve internet sitelerinde işçi alımları hakkında ilanlar yayınlayabilirler.

 

Niğde ilinde iş arayanlar için farklı sektörlerde birçok iş imkanı bulunmaktadır. İldeki iş ilanlarını takip ederek, uygun iş imkanlarına başvurabilirler.

Niğde Altunhisar Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda daimi işçi, personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Altunhisar Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üç (3) büro işçisi, bir (1) iş makineleri operatörü, bir (1) beden işçisi olmak üzere toplamda beş (5) daimi işçi...
Niğde Bahçeli Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda en az önlisans mezunu memur alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Bahçeli Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) ayniyat memuru, bir (1) ambar memuru olmak üzere toplamda iki (2) memur alımı yapılacağına yer verilmiştir....
Niğde Bor Belediyesi Şoför ve Beden işçisi Alımı 2022, Bor belediyesi tarafından personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru formu ve şartları.
Niğde Belediyesi iştirak şirketi Niğde Belediyesi Ticaret AŞ. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda daimi personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Niğde Belediyesi iştirak şirketi Niğde Belediyesi Ticaret AŞ. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere beş (5) erkek, bir (1) kadın olmak üzere toplamda altı (6)...
Niğde Sosyal Yardımlaşma 23 Personel Alımı 2022, Sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve Temizlik görevlisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Niğde Ömer HALİSDEMİR Üniversitesi 49 Personel Alımı 2022, Güvenlik görevlisi, Temizlik personeli, Şoför ve birçok meslekten personel alımı yapılacaktır.
Niğde Belediyesi 22 Personel Alımı 2023 (En Az Lise Mezunu) ve yaş sınırı olmadan belediye bünyesinde daimi süreli işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları.
Niğde Bor Belediyesi 15 İşçi Alımı Yapacak En az ilkokul mezunu olarak beden işçisi alımı yapılacaktır. İş başvuru sayfası, şartları ve formu için ilanımıza göz atın.
Niğde Belediyesi 13 Personel Alımı için az önce ilan yayımlandı. İlana göre birçok meslek grubundan personel alınacak. İş başvuru formu ve şartları haberimizde.