MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Sağlık Teknikeri Alımları

Trakya Üniversitesi 65 Personel Alımı 2022, Eczacı, Hemşire, Psikolog, Sağlık teknikeri, Mimar, Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Büro personeli, Destek personeli ve Güvenlik görevlisi İş Başvuru Formu ve Sayfası.
Gaziantep Üniversitesi 15 Personel Alımı 2022, Büro personeli, Diğer sağlık personeli, Sağlık teknikeri ve Diyetisyen olarak alım yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Siirt Üniversitesi 31 Sözleşmeli Personel Alımı 2022, Veteriner hekim, Bilgisayar teknisyeni, Sağlık teknikeri, Elektrik teknikeri, Sıhhi tesisat teknikeri, Laborant, Büro personeli, Temizlik görevlisi, Hayvan bakıcısı ve Güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İş Başvuru formu ve şartları.
Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) tarafından yapılacak 492 sözleşmeli personel alımı hakkında bilgi veren bir makale. Lise, ön lisans ve lisans mezunlarına yönelik çeşitli pozisyonlar için iş imkanları sunulacak. Başvuru koşulları ve süreci ile ilgili detaylar da içeriyor.
ONSEKİZ Mart Üniversitesi, yayımladığı duyuruya göre 190 sözleşmeli personel alımı yapacak. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
İnönü Üniversitesi 165 Personel Alımı 2022, Hemşire, Sağlık teknikeri, Büro personeli ve Temizlik görevlisi personel alımı yapılacaktır. İş başvuru dilekçesi ve şartları.
Dokuz Eylül Üniversitesi 28 Personel Alımı 2022, Büro personeli, Güvenlik görevlisi, Hemşire Sağlık teknikeri, Şoför ve Destek personeli alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartarı.
(İSPER) İstanbul Yönetim 125 Personel Alımı 2022, Birçok meslek grubundan personel, işçi alımı gerçekleştirecektir. İş başvuru formu ve şartları memur alımı var.
Bursa Uludağ Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Üniversite Hastanesine En az lise mezunu Sağlık Personeli alımı kontenjan ve şartları haberde.
Batman Üniversitesi, eğitim ve öğretim kalitesini artırmak için 54 sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuruların başladığı iş ilanı için detaylı bilgileri içeren haberimize göz atın.
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 25 Personel Alımı 2022, Sağlık teknikeri, Teknisyen ve Güvenlik görevlisi personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve Şartları.
Balıkesir Üniversitesi 7 Sürekli İşçi ve 17 Personel Alımı 2022, Hemşire, Röntgen teknisyeni ve Sağlık teknikeri, Sürekli işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.