MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Sakarya Büyükşehir Belediyesi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 2023 Eylül ayı iş ilanları, işçi alımı, personel alımı ve memur alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Güncel iş ilanı:

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eylül ayının güncel iş ilanları burada.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 34 İşçi Personel Alım İlanı yayımlandı. Bilet satış elemanı, Servis komisi, Satış görevlisi, Temizlik görevlisi ve Mutfak görevlisi olarak alım yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi (BELPAŞ) 16 Personel Alımı 2022, Satış görevlisi, Temizlik personeli, Servis komisi ve Mutfak görevlisi personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi BELPAŞ 23 Personel Alımı 2022, Servis komisi, Mutfak görevlisi, Satış görevlisi, Temizlik görevlisi, Kasiyer ve Bilet satış elemanı olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi 21 Personel Alımı 2022, Bilet satış elemanı, Şoför, Mutfak görevlisi, Servis komisi ve Temizlik görevlisi İş başvuru formu ve şartları.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi (SASAY) 33 Personel Alımı 2022, Avukat, Beden işçisi, Güvenlik görevlisi, Hemşire yardımcısı, Operatör, Şoför, İş başvuru formu ve şartları.
Sakarya Belpaş 26 Personel Alımı 2022, Sakarya büyükşehir belediyesi Belpaş tarafından işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi 19 Personel Alımı 2022, Servis komisi, Satış görevlisi, Mutfak görevlisi ve Destek personeli alımı yapacaktır. Memur alımı var.
Sakarya Büyükşehir (BELPAŞ) 10 Personel Alımı 2022, Bilet satış elemanı olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları için memur alımı var.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi (BELPAŞ) 15 Personel Alımı 2022, Mutfak görevlisi, Temizlik görevlisi, Kasiyer ve Havuz görevlisi personel alımı yapacaktır.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi (SASAY) 40 Şoför Alımı 2022, Yolcu taşıma şoför alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları memur alımı var.
Renault fiyat listesi Fiat fiyat listesi