MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Şoför

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 Personel Alımı 2022, Temizlik görevlisi, Kamyon Şoförü ve Tır Şoförü işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Malatya Turgut Özal Üniversitesi 62 Sözleşmeli Personel Alımı - En az lise mezunu Malatya Turgut Özal Üniversitesi personel alımı yapıyor. EN az lise mezunu ve 60 KPSS ile 62 sözleşmeli personel alımı kontenjan dağılımı ve şartlar haberde.
Kafkas Üniversitesi 22 Personel Alımı 2022, Büro personeli, Şoför, Güvenlik görevlisi, Programcı, Sağlık teknikeri, Ebe, Eczacı, Teknisyen İş Başvuru Formu ve Şartları.
Antalya Melas İnşaat Turizm 10 Şoför Alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve şartları hakkında detaylı bilgi için memur alımı var.
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZENERJİ, 129 işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!
Bursa Teknik Üniversitesi 5 Personel Alımı 2022, Avukat, Mimar, Mühendis, Büro personeli ve Şoför olarak personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Erciyes Üniversitesi 38 Personel Alımı 2022, Hemşire, Sağlık teknikeri, Tekniker, Büro personeli, Şoför ve Destek personeli İş Başvuru Formu ve Şartları.
Muğla Muttaş Kent Hizmetleri 43 Şoför Alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve şartları hakkında bilgi almak için memur alımı var.
Muğla MUTTAŞ Kent Hizmetleri 69 Personel Alımı 2022, Şoför (Yolcu taşıma), Güvenlik görevlisi, Garson, Palamarcı, Beden işçisi ve Büro işçisi (Engelli) işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru şartları.
Kocaeli Belde Özel Sağlık ve Eğitim 29 Şoför Alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları hakkında bilgi için memur alımı var.
Konya Şehir Hizmetleri 15 Personel Alımı 2022, Acil çağrı merkezi görevlisi ve Otobüs şoförü olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Bursa Tarım A.Ş 38 Personel Alımı 2022, Peyzaj bahçıvanı, Şoför ve Güvenlik görevlisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (ASHB), farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve detayları için okumaya devam edin.
Selçuk Üniversitesi 87 Sözleşmeli Personel Alım ilanı yayımlandı. En az lise mezunu 87 personel alımı için kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haber detayında.
İstanbul Asfalt Fabrikaları 662 Otobüs Şoför Alımı: İş İlanı Yayınlandı. İş başvuru sayfası, formu ve detayları için memur alımı var.
Samsun Anakent Turizm 25 Otobüs Şoförü Alımı İş İlanı 2022, Otobüs şoförü olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Safranbolu Belediyesi, farklı pozisyonlarda görev yapacak toplam 15 personel alımı yapacak. Şoför, ve temizlik görevlisi gibi farklı alanlarda çalışacak personeller aranıyor.
Kayseri Ulaşım 20 Otobüs Şoförü Alımı 2022, Otobüs şoförü olarak personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları için memur alımı var.