MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Tekirdağ

Tekirdağ, 2023 Haziran ayı iş ilanları, işçi alımı, personel alımı ve memur alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Tekirdağ İş İlanları

 

Tekirdağ, Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde yer alan bir şehrimizdir. Tarım, turizm, sanayi ve lojistik gibi farklı sektörlerde iş fırsatları sunmaktadır. Bu sektörlerde faaliyet gösteren birçok şirket, işletme ve kuruluş Tekirdağ’da personel alımı yapmaktadır.

 

Tekirdağ‘da tarım sektörü oldukça gelişmiştir. Özellikle üzüm, pamuk, buğday, ayçiçeği ve mısır üretimi yapılmaktadır. Tarım sektöründe faaliyet gösteren şirketler, çiftçilik, ziraat mühendisi ve tekniker gibi pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır.

 

Tekirdağ, turizm sektörü için de önemli bir potansiyele sahiptir. Şehirde bulunan tarihi yerler, doğal güzellikler ve plajlar turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu nedenle, oteller, restoranlar, turizm şirketleri ve seyahat acentaları gibi işletmeler turizm sezonunda personel alımı yapmaktadır.

 

Tekirdağ‘da sanayi sektörü de gelişmiştir. Özellikle gıda, tekstil, mobilya ve plastik sektörlerinde faaliyet gösteren birçok şirket bulunmaktadır. Sanayi sektöründe iş fırsatları, işçi, tekniker, mühendis ve yönetici gibi farklı pozisyonlarda mevcuttur.

 

Tekirdağ, lojistik sektörü için de önemli bir konumdadır. Marmara Bölgesi’nin batı kesiminde yer alması nedeniyle, ülke genelindeki birçok şirketin depoları, dağıtım merkezleri ve lojistik tesisleri Tekirdağ’da bulunmaktadır. Bu nedenle, lojistik sektöründe de iş fırsatları mevcuttur.

 

Sonuç olarak, Tekirdağ’da iş fırsatları oldukça çeşitlidir. Tarım, turizm, sanayi ve lojistik gibi farklı sektörlerde birçok işletme ve kuruluş personel alımı yapmaktadır. İş arayanlar, iş arama siteleri, gazete ilanları, şirket web siteleri ve kariyer danışmanlığı hizmetleri gibi kaynakları takip ederek kendilerine uygun iş fırsatlarını yakalayabilirler. Ayrıca, ilgi alanlarına ve tecrübelerine uygun iş ilanlarını takip etmek de önemlidir.

DSİ 2023 Yılı İŞKUR İle 908 Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı - Başvurular Bugün Başladı. 26 il müdürlüklerinde işçi alımı yapılacaktır. Başvuru şartları ve linki yazımızda.
Kapaklı Belediyesi 10 İşçi Alımı 2023 - Bünyesindeki eksikliği tamamlamak için Tekirdağ Kapaklı belediyesi İŞKUR ilanı yayımladı. Detaylar yazımızda.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı 2023 - En az ortaöğretim mezunu olarak temizlik görevlisi alımı yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları haberimizde.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 28 İşçi, Personel Alım İlanı Yayımlandı 2023 İş başvuru formu, sayfası ve şartları hakkında detaylar haberimizde.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 90 Hemşire Alımı 2023 İlan yayımlandı. İlana göre lisans mezunu olarak hemşire alımı yapılacaktır. Başvuru formu ve şartları haberimizde.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 Personel Alımı 2023, Temizlik işçisi (Erkek/Kadın), Beko loder operatörü, Kamyon şoförü, Oto yıkamacı, Kaynakçı, İnşaat mühendisi ve Metalurji ve malzeme mühendisi olarak işçi alım yapılacaktır.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 Güvenlik Görevlisi Alımı 2023 KPSS Şart'sız, Başvuru sayfası, formu ve şartları haberimizde.
Tekirdağ Otopark Ulaşım 42 Otobüs Şoförü Alımı: İş İlanı Yayınlandı. İş başvuru sayfası, formu ve şartları için memur alımı var.
Tekirdağ Çorlu Belediyesi 27 Personel Alımı: İş İlanı Yayınlandı. Harita teknikeri, Çöp kamyon sürücüsü ve Çöpçü olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 42 Personel Alımı: İş İlanı Yayınlandı. Hayvan bakıcısı, Acil Tıp teknisyeni (ATT), Temizlik görevlisi, Şoför, Veteriner hekim gibi birçok meslek grubundan personel alım ilanı açıklandı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 100 Personel Alımı İş İlanı 2022, Birçok meslek grubundan personel ve işçi alımı gerçekleştirecektir. İş başvuru formu ve şartları.
Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi TESKİ 62 Personel Alımı 2022, Su ve kanal beden işçisi, Beko loder operatörü, Ağır vasıta şoförü, Makine teknikeri-Makine teknisyeni ve Çevre mühendisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Tekirdağ Otopark Ulaşım (TEKULAŞ) 42 Personel Alımı 2022, Otobüs şoförü ve Otobüs motor ustası olarak alım yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 85 Personel Alımı 2022, Birçok meslek grubundan geçici ve daimi olmak üzeri işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 40 Personel Alımı 2022, Mezarlık görevlisi, İmam-gassal, Cenaze arabası şoförü, Sıhhi tesisatçı ve Beko loder operatörü olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Tekirdağ TESKİ Su ve Kanalizasyon İdaresi 200 Personel Alımı yapacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Tekirdağ Marmaraereğlisi Temizlik ve Katı Atık Hizmetleri 14 Personel Alımı yapacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Tekirdağ Otopark Ulaşım 15 Otobüs Şoförü Alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları hakkında bilgi için memur alımı var.
12