MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Tokat

37 Şehirde Belediye ve Şirketleri 2445 Personel Alım İlanı Yayımlandı (KPSS YOK) Belediyeler ve kuruluşları personel alımı ilanı yayımladı. 2445 personel alımı yapacak şehir listesi ve ilan detayları haberde.
Tokat Niksar SYDV 16 Temizlik Görevlisi Alımı: İş İlanı Yayınlandı. Sosyal yardımlaşma vakfı 13 kadın 3 erkek olmak üzeri işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları.
Tokat Pazar Belediyesi 10 İşçi Alımı için İŞKUR ilan yayımlandı. İş başvuru formu şartları ve formu için haberimize göz atabilirsiniz.
Vakıflar Genel Müdürlüğü 23 Şehir 90 Sözleşmeli Personel Alımı. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanda 90 personel alımı başvuru ekranının açıldığına yer verildi. İşte VGM personel alımı başvuru.
Tokat Reşadiye Kültür Turizm 7 Temizlik Görevlisi Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları hakkında bilgi için memur alımı var.
TOKBEL 35 Personel Alımı 2023 yayımlandı. 7 farklı pozisyonda personel alımı yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları haberimizde.
Tokat Artova Belediyesi 25 İşçi Alımı: İş İlanı yayınlandı. Beden işçisi ve temizlik görevlisi olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları.
Tokat Belediyesi Kadrolu İşçi Alım İlanı Yayımlandı - İşte başvuru şartları, Tokat Belediyesi tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında çok sayıda işçi alımı yapılacağına yer verildi.
Renault fiyat listesi Fiat fiyat listesi