Garanti Bankası Personel Alımı 2021 – Başvuru Sayfası ve Şartları

Garanti Bankası Personel Alımı 2021 – Başvuru Sayfası ve Şartları
29.02.2020
247
A+
A-

Garanti Bankası kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda personel alımı yapılacağını duyurdu. Garanti Bankası kendi resmi sitesi ve diğer kariyer sayfaları üzerinden yayınlanan ilanlarda farklı illerde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere Garanti BBVA talent camp, Garanti BBVA management traınee, müşteri danışmanı ve müşteri temsilcisi kadrolarında çok sayıda personel alımı yapılacağına yer vermiştir.

Ülkemizin özel sermaye bankalarından birisi olan Garanti Bankası bünyesinde istihdam ettiği personel sayısının yanı sıra yaygın şubeleri ile de dikkatleri çekmektedir. Bir çok bankacı adayının öncelikleri arasında olan Garanti bankası 2021 yılı itibariyle üniversite öğrencisi, yeni mezun ve deneyimli kişiler arasından personel alımı için iş ilanları yayınlamaktadır. Sizde Garanti Bankası’nın ayrıcalıklı dünyasında yerinizi almak istiyorsanız yazımızda yer verdiğimiz iş ilanlarına başvuru yaparak ilk adımı atabilirsiniz.

Diğer İlgili İlanlar

Garanti Bankası Personel Alımı 2021

Garanti Bankası Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapıyor?

Garanti Bankası kendi resmi sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarında genel müdürlük ve farklı illerde bulunan şubelerinde istihdam etmek üzere;

 • GARANTİ BBVA TALENT CAMP
 • GARANTİ BBVA MANAGEMENT TRAINEE
 • MÜŞTERİ DANIŞMANI – SANDIKLI (AFYON)
 • MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ – (SİVAS)
 • MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ – (SİVAS)

kadrolarında personel alımı yapılacağına yer vermiştir.

Başvuru Şartları ve Başvuru Sayfası

Yazımızın ilk bölümünde belirttiğimiz gibi Garanti bankası endi resmi sitesi ve diğer kariyer sayfaları üzerinden yayınlanan ilanlarda farklı illerde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere Garanti BBVA talent camp, Garanti BBVA management traınee, müşteri danışmanı ve müşteri temsilcisi kadrolarında çok sayıda personel alımı yapılacağına yer vermiştir.

GARANTİ BBVA TALENT CAMP

Garanti BBVA Talent Camp 17- 18 Nisan‘da!

Talent Camp, kendini ve ilgi alanlarını keşfederek, hayallerini şekillendirebilmen için seni bekliyor.

Üniversite 2. veya 3. sınıf öğrencisiysen Talent Camp’e başvur; Garanti BBVA’ da staj yapma fırsatını yakala, HAYALLERİN GELECEĞİN OLSUN!

Talent Camp’te farklı üniversitelerden öğrencilerle tanışacak, gelişimine katkı sağlayacak eğitimler alacak, vaka çalışmasına katılacak ve en önemlisi Garanti BBVA’yı yakından tanıyacaksın. Kamp boyunca seninle birlikte olacağız ve aklına takılan tüm sorulara yanıt bulacağız.

Kampa katıldıktan sonra seni çeşitli eğitim, atölye ve etkinliklerle dolu sürpriz bir aylık takvim bekliyor. Devamında tüm işe alım aşamalarını başarıyla tamamladığında, Bankamızın yaz döneminde 1 ay sürecek olan dijital staj programında yer alma fırsatın olacak. Bu program süresince, Garanti BBVA’da çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebileceğin projelerde aktif rol alacak ve eğitimlere katılacaksın.

Bizimle başlamış olduğun bu yolculuk, son sınıfa geldiğinde bankamıza Management Trainee olarak girme şansını getirecek. Mezun olduğunda MT olarak aramıza katılmak istersen, yer alacağın tek değerlendirme aşaması, ilgili birim ile yapacağın mülakat olacak.

Garanti BBVA Talent Camp’te seni bekleyen aşamalar:

Kampa katılmak için: Başvuru, İngilizce Sınavı, Genel Yetenek Sınavı ve Kişilik Envanteri, Video Kayıt

Kamptan sonra: Staj Programı mülakatı ve birim tanışma görüşmesi. (Staj programımız Temmuz ve Ağustos aylarında, 1 aylık dönemi kapsıyor.)

Son Başvuru tarihi:    18 Mart 2021

MÜŞTERİ DANIŞMANI – SANDIKLI (AFYON)

Müşteri Danışmanı Görev Tanımı;

Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunar.

Belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir ve satış sonrası hizmetleri sunar.

Sahip olduğu sertifikalara göre, hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirir.

Müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirir.

Bu pozisyonda başarılı olmak için adaylarda aradığımız kriterler ;

 • Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun
 • Sandıklı (Afyon)’da ikamet ediyorsanız
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş
 • Tercihen Segem Sertifikası’na sahipseniz.

MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ – (SİVAS)

Sivas Müşteri İletişim Merkezimizde çalışacak; telefon bankacılığı aracılığı ile müşterilerimizden gelen talepleri karşılayarak şikayetleri çözüme kavuşturacak, belirlenen hedefler dahilinde bankacılık ürünlerinin satılması ve müşteri işlemlerinin takibini gerçekleştirebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 Görev Tanımı

Telefon Bankacılığı aracılığıyla bankacılık hizmeti almak için arayan müşterilerimizin taleplerinin alınması ve gerçekleştirilmesi, ayrıca bankamız ürünlerinin satışının yapılması.

Birimin Sorumluluk Alanları

Telefon bankacılığı aracılığı ile bize ulaşan müşterilerin ihtiyaçlarını anında, etkin ve doğru analiz ederek kaliteli, istikrarlı ve müşteri memnuniyetin öneminin bilinciyle yaklaşarak hızlı, kolay ulaşılabilir, ilk temasta çözüm odaklı hizmet ve servisler sunmaktan sorumludur.

Bu pozisyonda başarılı olmak için adaylarda aradığımız kriterler ;

 • En az lisans ya da meslek yüksekokulu öğrencisi, mezun
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,
 • Sivas’ta ikamet edebilecek.
 • Günde 7 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecek,

BAŞVURU SAYFASI VE İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR