Gemlik Öğretmen Evi İşçi Alımı – Güncel İlan

Gemlik Öğretmen Evi İşçi Alımı – Güncel İlan
13.08.2020
86
A+
A-

Gemlik Öğretmen Evi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda en az ilköğretim mezunu daimi işçi alımı için İŞKUR üzerinden ilan yayınladı. İŞKUR kamu ilanları sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Gemlik Öğretmen Evi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere iki (2) kat görevlisi, bir temizlik personeli olmak üzere toplamda üç (3) daimi işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir. Gemlik Öğretmen Evi işçi alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 13/08/2020 – 17/08/2020 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurularını yapılabilir. Gemlik Öğretmen Evi işçi alımı başvuruları tamamlandıktan sonra kura çekimi  25.08.2020 tarih ve saat 11:00-12:00 arasında Gemlik Daniş Ekim  Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde yapılacaktır. Kura sonucu http://gemlikdanisekimogretmenevi.meb.k12.tr/ adresinden ilan edilecektir. Gemlik Öğretmen Evi işçi alımı başvuru şartları, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Gemlik Öğretmen Evi İşçi Alımı

Başvuru Şartları

1- Mesleği yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak.

2- Personel çalışma saatleri idaremizce vardiya esasına göre belirlenecektir. Haftada 6(altı) gün, 45(saat) çalıştırılacaktır. İdarenin belirleyeceği haftanın bir günü izinli sayılacaktır. Mesai saatleri ve iş bölümü idare tarafından düzenlenecektir.

3- Gemlik ilçe sınırları içerisinde ikamet etmesi ve bunu belgelendirmesi (İkametgah belgesi)

4- En az ilköğretim mezunu olmak

5- Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair terhis belgesi veya muaf belgesi vermesi

6- Otel veya kamu sosyal tesislerinde Temizlik Görevlisi olarak en az 2(iki)yıl çalıştığını belgelendirmek

7- MEB Onaylı  Hijyen Eğitimi Belgesine sahip olmak.

8- MEB Onaylı İş Sağlığı ve Güvenliği belgesine sahip olmak.

9- MEB onaylı Doğalgaz kazanı (kombi) yakma belgesine sahip olmak.

10- Talep şartlarını taşımayanlar ve istenen belgeleri Gemlik DanişEkim  Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne teslim etmeyenler kuraya alınmayacaktır.

11- İstenen evrak ve belgeler 20.08.2020 tarihi mesai bitimine kadar Gemlik DanişEkim  Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne elden teslim edilmesi gerekmektedir

12- Kura çekimi  25.08.2020 tarih ve saat 11:00-12:00 arasında Gemlik Daniş Ekim  Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde yapılacaktır. Kura sonucu http://gemlikdanisekimogretmenevi.meb.k12.tr/ adresinden ilan edilecektir.

13- Kuradan çıkan adaylar için 27/08/2020 tarihinde saat 10:00’da Gemlik DanişEkim  Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde sözlü mülakat yapılacaktır.

14- Alınacak personel devlet memuru olmayıp daimi işçi statüsünde çalıştırılacaktır. Mevcut yasalar dahilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarına işçi statüsüne geçiş de söz konusu değildir.

15- Alınacak personele Net Asgari ücret ödenecektir.

16- Kurumda istihdam edilecek personelin özlük hakları, genel bütçeden değil öğretmenevine ait kurum bütçesinden karşılanacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.