enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2021 – Güncel İlan

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2021 – Güncel İlan

Hacettepe Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Hacettepe Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere beş (5) farklı kadroda toplamda almış beş (65) sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağına yer verilmiştir. Hacettepe Üniversitesi sağlık personeli alımı başvuru şartları, başvuru adresi, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Hangi Kadrolarda Sağlık Personeli Alımı Yapılacak?

Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda acettepe Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere beş (5) farklı kadroda toplamda almış beş (65) sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağına yer verilmiştir.

 • Hemşire (54 Kişi)
 • Diyetisyen (2 Kişi)
 • Fizyoterapist (1 Kişi)
 • Sosyal Çalışmacı (1 Kişi)
 • Sağlık Teknikeri (7 Kişi)

Toplam: Almış beş (65) Kişi

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2021
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2021

Adaylarda Aranan Genel Başvuru Şartları

Hacettepe Üniversitesi sağlık personeli alımı için başvuru yapacak adayların yukarıda yer alan tablodaki özel ve genel başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Genel Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
 • Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak,
 • 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak,
 • 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,
 • Alım yapılacak branşta belirlenen fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak,
 • Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.
 • Başvuru yapacak adayların son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4-B) olarak çalışmamış olmak,
 • Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ön lisans programından mezun olup istihdamı yapılacak tüm adaylar Hastanelerimizin laboratuvarlar dışında da farklı ünite ile birimlerinde sağlık teknikeri görev unvanıyla oryantasyon ve hizmet içi eğitimlerine uygun olarak görevlendirilecektir. Bu pozisyon için çalışma şartlarını kabul etmiş olmak.

Diğer İlgili İlanlar

Başvuru Adresi ve Tarihi

Hacettepe Üniversitesi sağlık personeli alımı için yukarıda yer alan genel ve özel başvuru şartlarını taşıyan adaylar 30/04/2021 – 14/05/2021 tarihleri arasında başvurularını nüfus cüzdanı, diplomalarının arkalı -önlü ve/ veya geçici mezuniyet belgesini, KPSS sonuç belgesi (internet ortamında alınan sonuç belgesi yeterlidir) ve erkek adaylar için askerlik belgesini ilgili unvanda varsa talep edilen sertifika, çalışma belgesi, vb. ile birlikte http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/ adresinden internet ortamında başvurularını yapmaları gerekmektedir. Lisans mezunları için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türüne, ön lisans mezunları için 2020 yılı KPSSP93 , lise veya dengi mezunları için 2020 KPSSP94 puan türüne bakılacaktır.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.