Halkbank Personel Alımı – Başvuru Sayfası

Halkbank Personel Alımı – Başvuru Sayfası
17.05.2020
294
A+
A-

Binlerce bankacı adayı tarafından beklenen Halkbank personel alımı ilanları 29/06/2020 tarihi itibariyle yayınladı. Halkbank kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı il ve kadrolarda çok sayıda personel ve memur alımı için sınav yapılacağını duyurdu. Halkbank yayınladığı ilanlarda Banko Hizmetleri Asistanı, Bilgi Teknolojileri Müfettiş Yardımcısı, Bilgi Teknolojileri İç Kontrolör Yardımcısı, Müfettiş Yardımcısı, İç Kontrolör Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı kadrolarında memur ve personel alımı yapılacağına yer vermiştir.  Halkbank  1938 yılında Devlet tarafından kurulmuş kalıcı bir ekonomik kalkınma, sosyal denge ve toplumsal barışın korunması için uygun koşullarla esnaf-sanatkâr ve küçük meslek sahibine kaynak aktarmak ve sermaye birikimini başlatmak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisidir. Haklbank Türkiye genelinde 1000 ve yurt dışında 6’dan fazla şubesi ve binlerce personeli ile ülkemiz adına dünya çapında büyük başarılara imza atmaktadır. Bu önemli ailenin bir parçası olmak isteyen adaylar için güncel Halkbank personel ve memur alımı ilanlarını tek başlık altında tüm detayları ile kaleme aldık. Halkbank personel alımı başvuru sayfası ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Halkbank Hangi kadrolarda personel Alımı yapacak?

Halkbank Personel Alım İlanı (1)

Halkbank bünyesinde istihdam edilmek üzere Banko Hizmetleri Asistanı(Servis Asistanı) alımı yapılacaktır.

Halkbank Personel Alımı 2020

Başvuru Tarihleri: 29 Haziran 2020 – 12 Temmuz 2020 Sınav Tarihi: 08 Ağustos 2020

Halkbank Personel Alım İlanı (2)

Halkbank bünyesinde istihdam edilmek üzere Bilgi Teknolojileri Müfettiş Yardımcısı, Bilgi Teknolojileri İç Kontrolör Yardımcısı alımı yapılacaktır.

Halkbank Personel Alımı 2020

Başvuru Tarihleri: 29 Haziran 2020 – 12 Temmuz 2020 Sınav Tarihi: 08 Ağustos 2020

Halkbank Personel Alım İlanı (3)

Halkbank bünyesinde istihdam edilmek üzere Müfettiş Yardımcısı, İç Kontrolör Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı alımı yapılacaktır.

Halkbank Personel Alımı 2020

Başvuru Tarihleri: 29 Haziran 2020 – 12 Temmuz 2020

Sınav Tarihi: 08 Ağustos 2020

Dünyayı etkisi alan covit-19 salgını nedeniyle bir çok kurum personel alımı için tarih ve başvuru şekillerinde değişikliklere gitmeye başlamışlardır. Ülkemizde hizmet veren özel sermayeli mevduat bankaları genelde personel alımı için online başvuru kabul etmekte olup adaylar arasından kriterlere en uygun özgeçmiş sahipleri ile yapılan sözlü mülakat neticesinde başvuru işlemleri sonuçlanmaktadır. Fakat kamusal sermayeli mevduat bankaları yani Devlet bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank personel alımı için başvuru yapan adayları bankların düzenlemiş olduğu sınavlara tabi tutmaktadırlar. Ülkemizi de etkisi alan covit-19 salgını nedeniyle Halkbank personel alımı süreci biraz uzamış olsa da beklenen ilanlar yayınlandı..

Halkbank Personel Alımı 2020

Halkbank personel alımı 2020 ilanları yayınlandı mı? Halkbank memur alımı 2020 sınavları için tarih belli oldu mu? 2020 yılına girdiğimiz ilk günler itibariyle Halkbank bünyesinde yer almak isteyen binlerce bankacı adayı bu soruların cevabını aramakta.

BAŞVURU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Halkbank İş Başvurusu İçin Özgeçmiş Oluşturma

Halkbank Personel Alımı 2020

Halkbank memur, personel alımı için her yıl belli dönemlerde iş ilanları yayınlamaktadır. Yayınlanan bu ilanlara başvuru yapabilmek için Halkbank resmi sitesi https://kariyer.vakifbank.com.tr/ üzerinden özgeçmiş oluşturarak personel ihtiyacı olması halinde değerlendirilmek üzere üyelik işlemlerinizi tamamlayarak, başvurunuzu iletebilirsiniz.

Halkbank İnsan Kaynakları Politikası

Halkbank Personel Alımı 2020

  • Personelin kişiliğine önem vermek ve saygı duymak, maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek,
  • Yapılan görevin niteliğine uygun ve güvenli çalışma ortamı sağlamak,
  • Personele yeteneklerine göre çalışma, yetişme ve gelişme yönünden adil ve eşit olanaklar sağlamak,
  • Personelin bilgi ve görgüsünü artırmada olanaklar sağlamak, başarılı personeli olanaklar ölçüsünde ödüllendirmek,
  • Personeli, kendilerini ilgilendiren konularda zamanında bilgilendirmek ve iletişime açık olmak,
  • Personeli, yaratıcı düşünmeye ve işlemleri geliştirecek yeni fikirler üretmeye özendirmek
  • Personeli objektif kriterlere göre ve hakkaniyet ölçüleri içerisinde değerlendirmek.

Halkbank Maddi Olanaklar ve Kariyer Planlaması

Haklbank Türkiye ve yurtdışında bulunan şubelerinde istihdam ettiği personellerine diğer bankalara nazaran daha iyi maddi ve sosyal haklar sunmaktadır. Bu nedenle de çoğu bankacı adayı tarafından doğal olarak ilk tercih edilen bankaların başında gelmektedir. Halkbank yılı itibariyle personellerine sunduğu maddi ve sosyal imkanlar ise şeffaf olarak yayınlanmaktadır.

Halkbank çalışanlarının ücretleri, ülkenin genel ekonomik durumu ve Bankacılık sektörünün ücret seviyeleri dikkate alınarak Bankanın Yönetim Kurulu tarafından belirlenmektedir. Halkbank ayrıca yılda dört defa, bir brüt ücret tutarında ikramiye de ödenmektedir. Bunun dışında, TOEFL, IELTS ve YDS sonuçları dikkate alınarak, belirli seviyelerin üzerinde yabancı dil bilgisi olan personellerine yabancı dil tazminatı ödenmektedir

Haklbank Kariyer Planlanması

Halkbank göreve başlayan her personellerinin, bulunduğu unvan ve yürüteceği görev alanının özelliğine göre, kariyer yolculuğunda istediği hedeflere ulaşabilmek için, hangi süreçlerden ve basamaklardan geçmesi gerektiği Bankanın açıkça belirlenmiş ve tüm personellerinin bilgisine sunulmuştur. Buradaki ana belirleyici faktör, kişinin gösterdiği performansı ve yetkinlikleridir. Bunun yanında, unvanın ve görevin niteliğine göre, düzenlenen yükselme sınavları ve eğitim programlarının sonuçları da diğer belirleyici faktörlerdir.

Halkbank Personel Eğitim Olanakları

“Kesintisiz Gelişim”i ilke edinmiş her işletmenin en değerli kaynağı çalışanlarıdır. Bu nedenle Bankamız; kesintisiz gelişimi sağlayacak çalışanlarının bilgi ve beceri düzeylerini en üst seviyede tutmak ve onların kariyer gelişimlerine destek olmak amacıyla, bankacılık mesleğinin gerektirdiği mesleki/teknik ve kişisel gelişim konularında eğitim programları düzenlemektedir.

Eğitim programları, Halkakademi Ankara, Halkakademi Sefaköy, Halkakademi Silivri ve Halkakademi İzmir Eğitim Merkezlerimizde düzenlendiği gibi, personelimizin yurtiçi ve yurtdışında kurum dışı eğitim programlarına katılımı da sağlanmaktadır. Kurum dışı eğitimler, Eğitim katalogumuzda yer almayan, ancak Bankamızın mevcut ve gelecekte doğabilecek ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, daha çok, özellikli ve münferit işlerin görev tanımında yer aldığı personelin katılımının sağlandığı yurt içi ve yurt dışı eğitimlerdir.

İnsan Kaynakları ve Organizasyon Genel Müdür Yardımcılığına bağlı Eğitim Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen eğitimler; Bankanın çeşitli birimlerinde çalışan Banka Personeli (İç eğitmenler) ve Banka dışından temin edilen, sektörde tanınmış alanında uzman kişi ve kurumlarca verilmektedir.

Ayrıca;

Sınıfiçi eğitimleri destekleyen ve tamamlayıcısı olan Uzaktan eğitime ilişkin kapsamlı bir Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) kullanılmakta olup, Eğitim sürecinin diğer ölçümlemelerinde kullanılmakta olan ve web üzerinden hizmet veren e-sınav ve e-anket modülleri ile de personelin başarı ve memnuniyeti ölçümlenmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.