İş Bankası Personel Alımı – İş Bankası İş İlanları

İş Bankası Personel Alımı – İş Bankası İş İlanları
25.02.2020
532
A+
A-

İş Bankası Türkiye genelinde hizmet verdiği şubelerinde ve genel müdürlük bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda en lise mezunu çok sayıda personel alımı yapılacağını duyurdu. İş Bankası kendi resmi sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarında siber güvenlik uzmanı, veri uzmanı, bulut bilişim ve platform mühendisi, devops mühendisi, iletişim ve ağ yönetimi mühendisi, masterclass dijital girişim programı, şoför pozisyonlarında çok sayıda personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. İş Bankası personel alımı başvuru şartları, başvuru adresi, alım yapılacak iller ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Türkiye’nin özel mevduat bankaları arasında en fazla şube ve personel sayına sahip olan İş Bankası binlerce bankacı adayının ilk tercihleri arasında yer almaktadır. İş Bankası bünyesinde istihdam ettiği personellerine sağlamış olduğu ücret, yan haklar ve eğitim gibi olanaklarla da binlerce bankacı adayının dikkatini çekmektedir. İş Bankası kurulduğu 6 Ağustos 1924 yılından bu güne kadar ülkemiz genelinde 1215, yurt dışında 22 şubesi ile Kamu Bankası olan Ziraat Bankasından sonra en fazla şu ve personel sayısına sahip özel mevduat bankası olarak ülkemizin gücüne güç katmaya devam etmektedir.  Siz de bu güçlü ve köklü banka bünyesinde yerinizi almak istiyorsanız yazımızda kaleme aldığımız İş Bankası personel alımı ilanlarına bakmanızı tavsiye ediyoruz.

İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapıyor?

İş Bankası genel müdürlük ve şubelerinde görevlendirmek üzere resmi sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarında siber güvenlik uzmanı, veri uzmanı, bulut bilişim ve platform mühendisi, devops mühendisi, iletişim ve ağ yönetimi mühendisi, masterclass dijital girişim programı, şoför kadrolarında personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

  • Siber Güvenlik Uzmanı
  • Şoför
  • Veri Uzmanı
  • Bulut Bilişim Ve Platform Mühendisi
  • DevOps Mühendisi
  • İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi
  • MasterClass Dijital Gelişim Programı
  • Şoför Alım Sınavı

Başvurular Nasıl Yapılıyor?

İş Bankası personel alımı ilanlarına başvuru yapmak için öncelikle https://cv.isbank.com.tr/ adresi üzerinden üye olmanız gerekmektedir. Üye işlemleri ardından yine bu adres üzerinden özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Özgemiş oluşturduktan sonra size uygun iş ilanlarına başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

İş Bankası Personel Maaşları ve Yan Hakları Neler?

İş Bankası mevcut şubeleri ve genel müdürlük bünyesinde istihdam ettiği personellerine parasal ve sosyal hakları yanı sıra BASİSEN ile İş Bankası arasında 2 yılda bir kez düzenlenen Toplu İş Sözleşmesi ile piyasa ve günün mevcut şartlarına göre belirlenmektedir. Ücretler hesaplanırken, Toplu İş Sözleşmesinde belirlenen dönemlerde ekonomik koşullar göz önünde bulundurulur. İş Bankası çalışanları sosyal güvenlikleri,  İş Bankası A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı” ve “Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı” tarafından sağlanmaktadır. İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı tarafından ilave emekli ikramiyesi ve ikinci bir maaş alma imkanı da sunulmaktadır.

Ücret Paketi: Çalışanlarımıza aylık ücretlerinin yanı sıra yılda 4 maaş tutarında ikramiye verilir. Genel Kurul tarafından Bankamızın bir önceki yıl performansı ölçüsünde belirlenen oranda yılda 1 kez kar payı ödemesi yapılır.

Bankamızda eğitim ve sürekli gelişim çalışma hayatının vazgeçilemeyecek bir parçası olarak kabul edilen değerler arasında bulunmaktadır. Bu kapsamda Bankamızca belirlenen sınavlarda başarı sağlayan çalışanlarımıza İngilizce, Almanca ve Fransızca dilleri için yabancı dil tazminatı ödenir. Uzmanlık kadrosunda görevlendirilen mensuplarımıza uzmanlık tazminatı, tam gün çalışan avukat, mimar, mühendis ve Bilgi Teknolojileri Bölümlerinde görev yapan çalışanlarımıza görev tazminatı ödenmektedir. Bankamızda çalışan müfettiş yardımcılarına yapılan ödemelerin yanı sıra ikamet adresinde ya da ikamet adresi dışında bulunma durumlarına göre ayrıca gündelik verilmektedir.Yukarıda belirtilen ödemelere ilave olarak; çalışanlarımıza bulundukları görevin gerektirdiği Kasa Tazminatı, Ortak Servis Merkezi Tazminatı ve Çağrı Merkezi Tazminatı gibi tazminatlar ödenmektedir.

Performans Ödenekleri: Çalışan performansına önem veren Bankamız, çalışanların bireysel performansı doğrultusunda yüksek verimlilik ödeneği, ürün bazlı satış primleri ve yönetici primi gibi uygulamaları bünyesinde barındırmaktadır.

Yurt Dışı Görevlendirme: Çalışanlarımız, Bankamız ihtiyaçları çerçevesinde yurt dışı şubelerimizde görevlendirilirler. Yurt dışı şubelerimizde görevlendirilen çalışanlarımız, bulundukları ülkenin koşullarına uygun ücrete tabi olmaktadır.

Sosyal Yardımlar: Bankamız çalışanları, sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya ve kendilerine daha yüksek bir iş ve yaşam standardı sağlamaya yönelik sosyal haklardan da yararlanmaktadır. Bu kapsamda; çalışanlarımıza sağlık yardımı, öğle yemeği, servis, çocuk zammı, evlilik, doğum ve doğal afet yardımı yapılmaktadır.

İzin Uygulaması: Bankamız, 1-5 yıl (5 yıl dâhil) çalışanlar için 15 iş günü, 6-10 yıl (10 yıl dâhil) çalışanlar için 18 iş günü, 10 yıldan fazla çalışanlar için 23 iş günü izin imkânı ile birlikte hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin haklarını çalışanlarına sunmaktadır.

BAŞVURU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR