enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İSFALT İşçi Alımı 2022 – Başvuru Sayfası ve Şartları

İSFALT İşçi Alımı 2022 – Başvuru Sayfası ve Şartları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketi İstanbul Asfalt Fabrikaları (İSFALT) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere yüzlerce sayıda daimi işçi ve personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda İSFALT kendi bünyesinde istihdam etmek üzere dokuz (9) farklı kadroda toplamda on yedi (17) daimi işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

İSFALT personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar, iş başvuru formu ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Diğer Güncel İlanlar

Önemli Not: İSFALT işçi, personel alımı başvuruları daha önce aşağıda yer alan e-mail adresi üzerinden yapılmıştı. Fakat bu ilanda başvuru adresi ile ilgili bir bilgiye veya adrese yer verilmemiştir. Bizde İSFATL iletişim bilgilerine yazımızın devamında yer verdik.

İSFALT Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR Kurum dışı işçi alımı resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda İSFALT kendi bünyesinde istihdam etmek üzere sekiz (8) şoför, bir (1) tanker şoförü, bir (1) tır şoförü, bir (1) mobil vinç operatörü, bir (1) loder operatörü, bir (1) greyder operatörü, bir (1) ekskavatör operatörü, iki (2) damperli kamyon şoförü, bir (1) beko loder operatörü olmak üzere toplamda on yedi (17) daimi personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

İSFALT İş Başvuru Sayfası ve Tarihi

İSFALT işçi ve personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 15/11/2021-16/11/2021 tarihleri arasında https://kariyer.ibb.istanbul/ adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. İSFATL işçi alımı başvuru sayfası başvuru tarihi, başvuru için gerekli belgeler, ilan metni ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Şoför Başvuru Şartları

 • Askerlikle ilişiği bulunmamak,
 • En az ilkokul mezunu olmak,
 • En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,
 • SRC2 ve SRC4 belgesine sahip olmak,
 • Psikoteknik belgesine sahip olmak,
 • Asli kusurlu olarak ölümlü yada yaralanmalı trafik kazası yapmamış, ceza puanından dolayı ehliyetine el konulmamış ve son 3 yılda alkollü araç kullanmaktan dolayı trafik cezası almamış olmak.

DİĞER BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İSFALT İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük

 • Selimiye Mah. Atölyeler Cad. No:8/2 34668 Üsküdar/İstanbul
 • Pbx : 0216 343 24 92
 • Fax : 0216 343 24 64
 • Email : isfalt@isfalt.com

İSFALT İşçi Alımı 2022

İSFALT İşçi Alımı 2021

Yorumlar

 1. güneş doğru dedi ki:

  BAŞVURU YERİ NERESİ HANGİ PLATFORM ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPILACAK BİLGİ VERİLMEMİŞ SÜRE BİTTİ BİTECEK