MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

İSPARK Personel Alımı 2022 – İş Başvuru Formu

İSPARK Personel Alımı 2022 – İş Başvuru Formu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketi İSPARK kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu farklı kadrolarda çok sayıda daimi personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan iş ilanlarında İSPARK kendi bünyesinde istihdam etmek üzere otopark personeli kadrosunda on iki (12) daimi işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

İSPARK personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, başvuru tarihleri, iş başvuru formu, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Diğer İlgili İlanlar

İSPARK Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan iş ilanlarında İSPARK kendi bünyesinde istihdam etmek üzere otopark personeli kadrosunda on iki (12) daimi işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Otopark Personeli (12 Kişi)

İSPARK İş Başvuru Şartları 2022

İSPARK personel alımı için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Otopark Personeli Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu olmak,
 • B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,
 • Güçlü temsil ve iletişim yeteneğine sahip olmak,
 • Sabıka kaydı olmayan,
 • Açık, kapalı otoparklar ve yol üstü lokasyonlarda çalışabilecek,
 • Sağlık koşulları açısından sahada çalışmaya elverişli olmak,
 • Vardiyalı çalışabilmek.

İSPARK İş Başvuru Formu

İSPARK personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 14/03/2022 – 16/03/2022 tarihinde İBB kariyer adresi üzerinde yer alan genel başvuru bölümünden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Önemli Not: Başvuru yapacak adayların dikkatine İBB her yıl farklı dönemlerde personel alımı için iş ilanları yayınlamaktadır. Yayınlanan ilanlardan anında haberdar olmak için yazının en sonunda yer alan uygulamamızı ücretsiz olarak indirerek takip edebilirsiniz.

İSPARK Personel Alımı 2022
Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

 1. Adnan tokdemir dedi ki:

  Eleman

 2. Eren ERDOST dedi ki:

  İBB İspark bünyesinde işe başlamak aileme ve sevdiklerime çalışıp bakmak onlara yararlı bir birey olmak istiyorum. İşimi severek başarılı bir şekilde yapacağımdan eminim. Umarım sayenizde işe başlayıp bu işe başlatıp beni ve ailemi de mutlu edersiniz Saygılarımla olumlu müjdeli haberlerinizi bekliyorum. Eren ERDOST.05364355373. Güzeltepe mah. Mihriban sok. No:11 kat:7 Alibeyköy-EYÜP/İSTANBUL