İZELMAN İşçi Alımı 2020 – Güncel İlanlar

İZELMAN İşçi Alımı 2020 – Güncel İlanlar
29.05.2020
136
A+
A-

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan İZELMAN kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve şartlarda işçi ve personel alımı için Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden ilan yayınladı. Çalışma Bakanlığı resimi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda İzmir İZELMAN kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu KPSS’siz  (yolcu taşıma) şoför kadrosunda yirmi iki (22) işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.  İZELMAN işçi ve personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların başvurularını 20/07/2020 – 22/07/2020 tarihleri arasında personel@izelman.com tr mail adresine bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş göndererek yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapan adaylar arasından, sadece uygun görülen adaylara, başvuru bitim tarihinden itibaren bir hafta içinde geri dönüş yapılacaktır. İZELMAN işçi ve personel alımı için adaylarda aranan şartlar ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

İZELMAN İşçi Alımı 2020

Başvuru Şartları

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada muaf olmak.

3- En ilköğretim mezunu olmak.

4- Tercihen mesleği ile ilgili 1 yıl tecrübeye sahip olmak.

5- Tercihen 1 yıldır İzmir il sınırları içinde ikamet ediyor olmak.

6- Başvuru tarihi itibariyle 46 yaşından gün almamış olmak.

7- Son 5 yıl içinde alkollü araç kullanma, 100 puanı, mahkeme kararı vb. nedenler ile ilgili makamlarca sürücü belgesi geri alınmamış olmak.

8- Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sınırlarına karşı suçlar ve casusluk, özel hayata ve gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyarıcı madde suçları zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma hileli iflas, kasten yaralama ve fuhuş suçlarında mahkum olmamak.

9- Karayolları trafik yönetmeliği hükümlerine göre otobüs kullanacaklara verilen D sınıfı sürücü belgesi veya 01/01/2016 tarihinden önce alınmış ancak değişiklik sonrası yenilenmiş E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.