MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023 – İş Başvuru Formu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023 – İş Başvuru Formu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi AKBEL A.Ş kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı için iş ilanları yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi AKBEL A.Ş kendi bünyesinde istihdam etmek üzere dört (4) farklı kadroda toplamda yüz yetmiş dokuz (179) geçici süre ile işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi AKBEL A.Ş personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, iş başvuru formu, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi AKBEL A.Ş kendi bünyesinde istihdam etmek üzere dört (4) farklı kadroda toplamda yüz yetmiş dokuz (179) geçici süre ile işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

  • Beden İşçisi (98 Kişi)
  • Kamyon Şoförü (18 Kişi)
  • Şoför (14 Kişi)
  • Biyosidal Ürün Uygulayıcı (49 Kişi)

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Şartları

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

  • 2018/11608 Sayılı BBK ile yürürlüğe konulan İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Başlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esasların 4’üncü maddesindeki şartları taşımak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak,
  • Görev yeri Büyükşehir olanların Kahramanmaraş nüfusuna, görev yeri Elbistan olanların ise Elbistan ilçe sunusuna kayıtlı olmaları gerekmektedir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 17/03/2022 – 21/03/2022 tarihleri arasında https://kahramanmaras.bel.tr/ adresi üzerinde yer alan başvuru formunu doldurarak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2022
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2022
Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

  1. Furkan 19 dedi ki:

    Daimi is arıyom