enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lisans mezunu büro memuru kadrosunda  personel alımı yapacak. Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi büro memuru alımı için başvuru yapacak olan adayların bilgisayar mühendisliği bölümü lisans mezunu olması, ISO/IEC 27001:2013 bilgi güvenliği yönetim sistemi iç denetçi sertifikasına sahip, security operations center analyst sertifikasına sahip, Lisans sonrası bilişim alanında bilgi güvenliği yönetim sistemleri sorumlusu olarak belgelendirmek koşuluyla en az 3 (Üç) yıl çalışmış olma şartları yanı sıra bazı özel şartlarda aranmaktadır.

Büro Memuru Alımı

Büro memuru alımı için başvuru yapacak olan adayların Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi resmi internet sayfası www.istiklal.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanmış) Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

ÖNEMLİ: Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğü lisans mezunu büro memuru alımı için son Son Başvuru Tarihi: 03.03.2020 olarak açıklanmıştır.

Büro Memuru Alımı

                                                Büro Memuru Alımı  Tablosu                    

Büro Memuru Başvuru Şartları

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  2. Belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
  3. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 53’üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak,
  4. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,
  5. Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak,
  6. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
  7. Daha önceden herhangi bir kurumda çalışırken iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

Başvuru Şekli, Yeri, Zamanı ve İstenilen Belgeler

Adaylar ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi resmi internet sayfası www.istiklal.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanmış) Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, fax ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

1 – Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,

2 – Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi,

3 – Lisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSS P3 puanı esas alınacaktır. Ayrıca deneyim şartı istenilenlerin çalışma süreleri ve belgelerin asılları değerlendirilecektir.

4 – Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,

5 – 1 adet vesikalık fotoğraf.

6- SGK Prim Dökümü( SGK hizmet dökümünde meslek kodu girilmeyen adaylar için çalıştıkları kurumdan alacakları çalışma belgesiyle meslek kodunu belgelendirebileceklerdir. Farklı meslek kodu bulunan adayların çalışma belgeleri kabul edilmeyecektir.) ve İş Deneyim Belgesi, Sertifika, Katılım Belgesi, Eğitim Belgesi

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.