MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi 3 Engelli İşçi Alımı Yapacak 2022

Karadeniz Teknik Üniversitesi 3 Engelli İşçi Alımı 2022, Hasta bakımı ve temizliği hizmetleri ve beden işçisi (genel) başvuru şartları memur alımı var.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 3 Engelli İşçi Alımı Yapacak 2022

Karadeniz Teknik Üniversitesi, 3 engelli personel alımı yapacaktır. Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzeri sürekli işçi kadrosunda “Hasta bakımı ve temizliği hizmetleri ve beden işçisi (genel)” personel alımı gerçekleştirecektir. Başvuru şartları ve detayları hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Karadeniz Teknik Üniversitesi, 2022 “Hasta bakımı ve temizliği hizmetleri ve beden işçisi (genel)” personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi: 27 Haziran 2022‘dir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 3 Engelli İşçi Alımı

UNVANÇALIŞTIRILACAĞI HİZMET TÜRÜADEDİNİTELİK
Sürekli İşçiHasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri2Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından yada sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak.
Sürekli İşçiBeden İşçisi (Genel)1En az Ortaöğretim kurumlarından mezun olmak.Of ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru Genel Şartları:

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.
2- Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.
3- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
4- İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.
5- Göreve başlayacak personelin başvurduğu kadronun gerektirdiği görevleri yapmasına engel sağlık sorununun olmaması (fiziksel ve ruhsal) gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır. Aksi durumda ilgili mevzuat hükümlerine göre işlem yapılacaktır
6- Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
7- Kamu Kurum ve Kuruluşlarının İşçi Alınmasında Uygulana Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 12.maddesinin 3.bendine göre işe başlatılacak işçiler sadece noter kurasıyla belirlenecektir. Bu durumda önceliklilerde dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek sıralı olarak doğrudan kurayla belirlenecektir.

Bilgilendirme:

1- Müracaatlar 22-27.06.2022 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacaktır.
2- Noter Huzurunda kura çekilişi 07.07.2022 tarihinde; saat 14: 00’da; KTÜ TV Stüdyosunda (Elektrik Elektronik Mühendisliği Binası) yapılacak olup https:// www.youtube.com/c/KTÜTV adresinden canlı yayın olarak gerçekleştirilecektir. Kura tarihi ve saatinde herhangi bir değişiklik olması halinde www.ktu.edu.tr internet adresinden duyuru yapılacaktır. Bu ilan tebligat niteliğinde olduğundan adaylara ayrıca herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır.
3- İŞKUR tarafından gönderilen nihai listeler, noter kurası sonucu hak kazanan asıl ve yedek adayların listesi, işe başlayacak adaylar için istenilen belgeler https://www.ktu.edu.tr/ ve https://www.ktu.edu.tr/personel adreslerinden ayrıca duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
4-    Göreve başlamaya hak kazanan adaylar Atamaya Yetkili Amirin olur işlemleri sonucunda belirtilecek tarihte göreve başlayacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin işe başlama işlemi geçersiz sayılacaktır.
5- İlanda belirtilen öğrenim durumu en az Ortaöğretim olup atanmaya hak kazananların göreve başlayışları yapılmış olsa dahi başvurunun son günü dahil alt öğrenim bitirdiği tespit edilenlerin ilişikleri kesilecektir.

Konuya ilişkin tüm duyurular; https://www.ktu.edu.tr/ve https://www.ktu.edu.tr/personel adreslerinden yapılacaktır.

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.