MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Kırklareli Üniversitesi Personel Alımı 2021 – Başvuru Formu

Kırklareli Üniversitesi Personel Alımı 2021 – Başvuru Formu
A+
A-

Kırklareli Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu çok sayıda farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Kırklareli Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üç (3) farklı kadroda toplamda on (10) sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Kırklareli Üniversitesi personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, başvuru formu ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Kırklareli Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üç (3) farklı kadroda toplamda on (10) sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

 • Mimar (1 Kişi)
 • Büro Personeli (8 Kişi)
 • Destek Personeli (Temizlik Personeli 1 Kişi)

Başvuru Şartları Neler?

Kırklareli Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvuru yapacak adaylarda genel ve özel başvuru şartları aranmaktadır.

Kırklareli Üniversitesi Personel Alımı 2021

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Neler?

 • Başvuru formu (Üniversitemiz internet sayfasında yayımlanan ilanda indirme linki verilecektir)
 • Fotoğraf (Forma yapıştırılacak)
 • Kimlik fotokopisi
 • Öğrenim belgesi (Başvuruda bulunacak olan adaylar e-Devlet üzerinden alınan karekodlu belgeler ile başvuru yapılabilecektir. Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğini gösteren belgesinin başvuruda ibraz etmesi gerekmektedir.)
 • KPSS sonuç belgesi
 • Onaylı Hizmet/Tecrübe Belgesi (Hizmetin yerine getirildiği kamu kurum ve kuruluşu/şirket hizmet belgesi veya onaylı bir yazıyla belgelendirilmelidir. Bu belge ile birlikte çalışılan sürelere ait SGK/Sigorta Hizmet Dökümünün ibraz edilmesi de zorunludur.)
 • Sertifika talep edilen ilanlar için ilgili sertifika fotokopisi
 • Özgeçmiş

Kırklareli Üniversitesi Başvuru Formu

Kırklareli Üniversitesi personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 09/11/2021-23/11/2021 tarihleri arasında www.klu.edu.tr internet adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen ya da posta ile Üniversite Personel Daire Başkanlığına başvurularını yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar ulaşması gerekmektedir. Eksik belgeli veya süresi içinde yapılmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Yanlış birime ve/veya adrese teslim edilmesinden, posta ile başvuran adayların başvurularının, postadaki gecikmelerinden Üniversitemiz sorumlu değildir.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.