Konayaaltı Belediyesi İşçi Alımı – Güncel İlan

Konayaaltı Belediyesi İşçi Alımı – Güncel İlan
18.12.2020
23
A+
A-

Antalya Konyaaltı Belediyesi iştirak şirketi Konyaaltı TEM İNŞ. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı karolarda çok sayıda en az ilköğretim mezunu daimi işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir. İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilana Konyaaltı Belediyesi iştirak şirketi Konyaaltı TEM İNŞ. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilk öğretim mezunu altı (6) iş makinesi operatörü, bir (1) boya ustası, bir elektrik ustası, bir (1) seramik ustası, bir (1) tuğla duvar ustası, bir (1) alçı sıva ustası, on (10) temizlik personeli olmak üzere toplamda yirmi daimi işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Konyaaltı Belediyesi işçi alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 17/12/2020-18/12/2020 tarihleri arasında cigdem.bahadir@konyaalti.bel.tr – merve.giden.konyaalti.bel.tr adresine mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Konyaaltı Belediyesi işçi alımı başvuru formu, başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, ilan metni ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Konayaaltı Belediyesi İşçisi Alımı

Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • 18 yaşını tamamlamış olmak.
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak.
  • Askerlikle ilişiği bulunmamak.
  • Askerlik çağına gelmemiş olmak.
  • Askerlik çağına gelmiş işe muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş yada yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • 25/5/2003 tarihi ve 4857 sayılı iş kanunun 30 uncu maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
  • Hizmet verilecek kurumlar tarafından ihtiyaç uyulan birimlerde ve işlerde çalışmayı kabul etmek.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

K.V.K.K. gereği ekte sunulan başvuru formu doldurulup ve imzalanarak mail yolu ile başvuru yapılacaktır.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.