enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Küçükçekmece Belediyesi İşçi, Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Küçükçekmece Belediyesi İşçi, Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Küçükçekmece Belediyesi iştirak şirketi KİTAŞ kendi bünyesine istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda erkek/kadın daimi işçi, personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Küçükçekmece Belediyesi iştirak şirketi KİTAŞ bünyesinde istihdam etmek üzere dört (4) farklı kadroda toplamda yirmi (20) daimi işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Küçükçekmece Belediyesi personel alımı için adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Küçükçekmece Belediyesi Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

Küçükçekmece Belediyesi iştirak şirketi KİTAŞ kendi bünyesine istihdam etmek üzere bir (1) sıhhi tesisatçı, iki (2) beden işçisi, on iki (12) ağır vasıta şoförü, beş (5) temizlik personeli olmak üzere toplamda yirmi (20) daimi personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

 • Sıhhi Tesisatçı (1)
 • Beden İşçisi (2)
 • Şoför (12)
 • Temizlik Personeli (5)

Diğer İlgili İlanlar

Büyükçekmece Belediyesi İş Başvuru Sayfası

Küçükçekmece Belediyesi işçi ve personel alımı için yazımızın devamında yer verdiğimiz ilan metinlerinde yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 16/09/2021 – 18/08/2021 tarihleri arasında basvuru@kitas.ist adresine başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular sadece mail üzerinden yapılmalıdır. Telefon veya bizzat yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Mail adresine detaylı özgeçmiş , diploma, engelli ise engelli durumunu gösterir belge, sürücü belgesi başvuru mailinde ek olarak gönderilir. Başvuru belgeleri eksik olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Uygun görülen adaylar ile iletişime geçilecektir. Görüşmeye davet edilen adayların görüşmeye gelirken başvuru için gerekli evrakları fiziki olarak getirmeleri gerekmektedir.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

Küçükçekmece Belediyesi işçi, personel alımı için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Beden İşçisi Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum olmamak,
 • Türk Ceza Kanununun 53.maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevini kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahrum olmamak,
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak,
 • Görevini yapmasına engel olabilecek her hangi bir sağlık sorunun olmaması,
 • Askerlikle ilişiği bulunmamak.
 • Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak.

Başvuru İşçin Gerekli Belgeler

 • Kimlik fotokopisi
 • Diploma
 • Hijyen eğitim sertifikası
 • İkametgah belgesi
 • Askerlik durum belgesi

Not: Başvurular sadece mail adresi üzerinden yapılmalıdır. İŞKUR İş Arayan Belgesi olmayanlar, telefon veya bizzat yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Mail adresine detaylı özgeçmiş, diploma, engelli ise engel durumunu gösterir belge, sürücü belgesi başvuru mailinde ek olarak gönderilmelidir. Belgeleri eksik olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Uygun adaylar ile iletişime geçilecektir. Görüşmeye davet edilen adayların görüşmeye gelirken başvuru için gerekli evrakları fiziki olarak getirmeleri gerekmektedir.

DİĞER BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Küçükçekmece Belediyesi Personel Alımı 2021
Küçükçekmece Belediyesi Personel Alımı 2021
Küçükçekmece Belediyesi Personel Alımı 2021
Küçükçekmece Belediyesi Personel Alımı 2021
Yorumlar

 1. Oktay dedi ki:

  1981 doğumluyum tır şoföruyum ilanda olan ağır vasıta şoför ilanındaki ise talibim