Küçükçekmece Belediyesi İşçi, Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Küçükçekmece Belediyesi İşçi, Personel Alımı 2021 – Güncel İlan
29.01.2021
27
A+
A-

Küçükçekmece Belediyesi iştirak şirketi KİTAŞ kendi bünyesine istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda daimi işçi, personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Küçükçekmece Belediyesi iştirak şirketi KİTAŞ kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üç (3) iş makinası operatörü, bir (1) büro personeli, bir (1) makine teknikeri olmak üzere toplamda beş (5) daimi işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Küçükçekmece Belediyesi işçi, personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 10/02/2021 – 12/02/2021 tarihleri arasında basvuru@kitas.ist adresine başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular değerlendirildikten sonra müracaat koşullarına göre ve başvuru için gerekli evraklar incelendikten sonra uygun bulunan başvuru sahipleri mülakata çağırılacaktır. Küçükçekmece Belediyesi işçi, personel alımı başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, ilan metni ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Küçükçekmece Belediyesi Personel Alımı 2021

Küçükçekmece Belediyesi Personel Alımı 2021

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Küçükçekmece Belediyesi işçi ve personel alımı için yazımızın devamında yer verdiğimiz ilan metinlerinde yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 10/02/2021 – 12/02/2021 tarihleri arasında basvuru@kitas.ist adresine başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular sadece mail üzerinden yapılmalıdır. İŞKUR iş arayan belgesi  olmayanlar ve telefon veya bizzat yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Mail adresine detaylı özgeçmiş , diploma, engelli ise engelli durumunu gösterir belge, sürücü belgesi başvuru mailinde ek olarak gönderilir. Başvuru belgeleri eksik olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Uygun görülen adaylar ile iletişime geçilecektir. Görüşmeye davet edilen adayların görüşmeye gelirken başvuru için gerekli evrakları fiziki olarak getirmeleri gerekmektedir.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.