MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Kütahya Belediyesi 25 İşçi Alımı 2023 KPSS Şartsız Başvuru Formu

Kütahya Belediyesi 25 İşçi Alımı 2023, en az ilkokul mezunu olmak üzeri işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu, şartları ve detayları haberimizde.

Kütahya Belediyesi 25 İşçi Alımı 2023 KPSS Şartsız Başvuru Formu

Kütahya Belediyesi iştirak şirketi Özel güvenlik ve Personel A.Ş kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu çöpçü kadrosunda çok sayıda erkek/kadın personel alımı için iş ilanları yayınladı. İŞKUR kurum dışı kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda İzmir Özel güvenlik ve Personel A.Ş kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) farklı kadroda toplamda yirmi beş (25) geçici işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Kütahya Belediyesi işçi ve personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, iş başvuru formu, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

 • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
 • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Kütahya Belediyesi Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR kurum dışı kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda İzmir Kütahya Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere çöpçü kadrosunda çalıştırılmak üzeri bay/bayan yirmi beş (25) geçici işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Kütahya Belediyesi İş Başvuru Şartları Nedir?

 • Türk vatandaşı olmak,
 • 18 yaşını tamamlamış olmak,
 • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak,
 • Askerlikle ilişiği olmamak,
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
 • Hizmet verilecek kurum tarafından İhtiyaç duyulan birimlerde ve işlerde çalışmayı kabul etmek gerekiyor.

İş Başvuruları Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler?

Kütahya Belediyesi işçi, personel alımı için başvuru yapacak adayların başvurularını belirtilen tarihler arasında yapmaları gerekmektedir. Başvuru tarihi öncesi veya sonrası yapılan başvurular kabul edilmeyebilir.

Kütahya Belediyesi İş Başvuru Formu:

Kütahya Belediyesi işçi, personel alımı aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların online olarak https://www.kutahya.bel.tr/ adresine başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular sadece internet adresi üzerinden CV bankasına online başvuru şeklinde kabul edilecektir. Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

 1. Halil aşık dedi ki:

  Beden işi temizlik yapıyorum

  1. Halil aşık dedi ki:

   Hayvan bakan kapıcı beden işçisi

 2. Halil aşık dedi ki:

  Kütahya belediye işçi alımı

 3. Halil aşık dedi ki:

  Beden işçisi 962202