MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Kütahya Belediyesi 90 İşçi ve Personel Alımı İŞKUR İlanı Yayımlandı – En az ilköğretim mezunu: İşte Başvuru Sayfası

Kütahya Belediyesi, İŞKUR işbirliğiyle 90 işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İş başvurusu için gerekli şartlar, başvuru tarihleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. İş arayanlar için önemli bir fırsat!

Kütahya Belediyesi 90 İşçi ve Personel Alımı İŞKUR İlanı Yayımlandı – En az ilköğretim mezunu: İşte Başvuru Sayfası

Kütahya Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu “Beden işçisi, Elektrik teknisyeni, Operatör, İş makineleri bakım ve onarımcısı, Kamyon şoförü, Lastik tamircisi, Metal doğramacı, Metal yüzey boyacısı, Motor yenileştirmeci, Oto döşemeci, Otobüs şoförü ve Yağlayıcı ve gresleyici” kadrosunda çok sayıda personel alımı için iş ilanları yayınladı. İŞKUR kurum dışı kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Kütahya Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere toplamda doksan (90) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Kütahya Belediyesi işçi ve personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, iş başvuru formu, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır. Kütahya iş ilanları buradan takip edebilirsiniz.

  • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
  • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Kütahya Belediyesi Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR kurum dışı kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Kütahya Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere “Beden işçisi, Elektrik teknisyeni, Operatör, İş makineleri bakım ve onarımcısı, Kamyon şoförü, Lastik tamircisi, Metal doğramacı, Metal yüzey boyacısı, Motor yenileştirmeci, Oto döşemeci, Otobüs şoförü ve Yağlayıcı ve gresleyici” kadrosunda çalıştırılmak üzeri atmış doksan (90) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Kütahya Belediyesi İş Başvuru Şartları Nedir?

  • Türk vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak,
  • Askerlikle ilişiği olmamak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
  • Hizmet verilecek kurum tarafından İhtiyaç duyulan birimlerde ve işlerde çalışmayı kabul etmek gerekiyor.

İş Başvuruları Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler?

Kütahya Belediyesi işçi, personel alımı için başvuru yapacak adayların başvurularını belirtilen tarihler arasında yapmaları gerekmektedir. Başvuru tarihi öncesi veya sonrası yapılan başvurular kabul edilmeyebilir.

Kütahya Belediyesi İş Başvuru Formu:

İş başvurusu İŞKUR resmi internet üzerinden giriş yapılarak aşağıdaki ilan metnine göre başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.